Menu

Gravitrax zestaw uzupełniający Splitter

Cechy produktu
  • Producent Ravensburger 
Opis

GraviTrax pnie się w górę dzięki zestawowi startowemu GraviTrax PRO. GraviTrax to progresywny zestaw konstrukcyjny do budowania torów dla kulek, stworzony z myślą o chłopcach i dziewczynkach w wieku od 8 lat. To genialny prezent na Gwiazdkę albo podarek urodzinowy dla inteligentnych, ciekawych świata dzieci.

pakiet ten edukuje dzieci o grawitacji, magnetyzmie, energii kinetycznej i zabawie. Napotkałeś przeszkodę? Puść wodzę fantazji i stwórz własny projekt toru albo skorzystaj z dołączonych planów, żeby pomóc Ci rozpocząć przygodę w świecie GraviTrax! Czy kulki zatrzymują się albo wypadają z toru przed osiągnięciem celu końcowego? Czas rozwiązać ten problem! Przebuduj tor i wypróbuj coś innego! System torów GraviTrax można rozbudowywać w nieskończoność dzięki dodatkowym zestawom uzupełniającym i dodatkom – każdy sprzedawany osobno. Optymalny dla dzieci w wieku od 8 lat.

Gravitrax PRO Dodatek Rozdzielacz

przy pomocy tego dodatku rozdzielisz kierunki kulek przemierzających Twój tor. Zobacz, czy kulki mają wystarczającą prędkość, aby przetoczyć się przez drzwiczki. Jeśli będą toczyć się zbyt wolno, kulki opadną na niższe tory i pojadą w przeróżnych kierunkach. Połącz to akcesorium z zestawem startowym GraviTrax Pro. Ten komplet zawiera 1x podstawę rozdzielającą.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.