Menu

Koszulki na karty 66x91mm tył limonkowy 100 sztuk

Cechy produktu

  • Producent Gamegenic 

Opis

Koszulki na talię 100 kart dla wszelkich graczy i kolekcjonerówNie ma lepszego zabezpieczenia kolekcji i talii kart, jak kupienie specjalnych koszulek. To proste rozwiązanie gwarantuje solidność talii i stanowczo upraszcza grę.

Koszulkisprawiają, iż karty prościej się tasuje, są zabezpieczone przed zniszczeniem i oporne na ewentualne warunki przechowywania.Koszulki na karty są także nieprzeciętnym sposobem, żeby ujednolicić swoją talię, kiedy karty są oznaczone przez zniszczenia albo zaburzenia.

Mogą być wykorzystywanie profilaktycznie, by osłonić kolekcję albo gdy talia jest nadgryziona zębem czasu i wymaga odnowienia. Jedno jest pewne – koszulki na karty to perfekcyjne akcesorium, a matowe koszulki Prime Sleeves to najkorzystniejszy wybór!Ochrona na klasyczne karty do gry – zarówno zwykłe, jak i kolekcjonerskieKoszulki na karty do gry to prosty sposób na ochronę, jednocześnie dla zwykłych graczy, jak i kolekcjonerów.

Koszulki matowe Prime Sleeves pasują do kart o typowych rozmiarach 66 mm x 91 mm. Uniemożliwiają zagiętym rogom, przetarciom, matowieniu, zabrudzeniom i wielu innym, nie utrudniając gry czy odczytywania kart.Wręcz przeciwnie – matowe koszulki na karty do gry Prime Sleeves posiadają idealną przyczepność przez swoją fakturę, dzięki temu karty łatwo się tasuje i przekłada.

Gracze nie będą musieli zmagać się ze ślizgającymi się kartami i gra stanie się po prostu przyjemniejsza.wyszukane koszulki nie tylko ochronią, lecz i upiększą naszą talięKoszulki na karty są na dodatek fajnym rozwiązaniem, żeby sprawić, że wszystkie rewersy kart będą takie same z tradycyjnym jednolitym matowym kolorem.

Nie pogrubią kart i nie będą przeszkadzać w schowaniu kart np. Do specjalnego pojemnika na karty. Gdy koszulki się zużyją, starczy wymienić je na świeże i cieszyć się nienaruszoną talią. W pakiecie Prime Sleeves futerałów na karty znajduje się 100 sztuk, które pasują na konwencjonalne karty do gry o wymiarach 66 mm x 91 mm.

Oferta dotyczy koloru widocznego na zdjęciach, lecz w ofercie znajdują się jeszcze inne barwy tyłów koszulek na karty Prime Sleeves. Chroń swoje cenne karty i zainwestuj w sprawdzone koszulki ochronne!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.