Menu

Łyżeczka z zasobnikiem pomarańczowa

Cechy produktu
  • Producent Boon 
Opis

Karmienie będzie wygodniejsze dzięki pomarańczowej łyżeczce z zasobnikiem!Karmienie smyków to nie łatwa sprawa i często obfituje w mnóstwo brudnych naczyń i ubranek. Rozwiązaniem na kłopoty w trakcie karmienia jest pomarańczowa łyżeczka z zasobnikiem, dzięki której o dużo łatwiej utrzyma się czystość i o sporo więcej pyszności wpadnie do dziecięcego brzuszka!

Ten prosty gadżetod profesjonalnej marki Boonto poręczna nowinka, dzięki której karmienie stanie się dużo przyjemniejsze. Mała łyżeczka przypasowana do dziecięcych możliwości posiada pojemniczek, z którego jedzenie trafia bezpośrednio na nią, a następnie prosto do dziecięcej buźki!

Zapomnij o mozolnym grzebaniu w słoiczku - czas na wygodę!Jedzenie przy pomocy łyżeczki z zasobnikiem jest w pełni bezpiecznePomarańczowa łyżeczka z zasobnikiem osiąga rozmiary 5 x 18 x 5 cm, więc będzie wygodna jednocześnie do trzymania przez rodziców, jak i dla smyków w trakcie jedzenia pysznych musów i przecierów.

Składa się ona z drobnej łyżeczki i miękkiej, silikonowej części o obszerności 90 ml. Starczy ją nacisnąć, by odmierzyć odpowiednią ilość pożywienia i radować się komfortem karmienia jedną ręką. Korzystanie z pomarańczowej łyżeczki będzie nie tylko komfortowe, ale też w pełni bezpieczne.

Ten przydatny gadżet spełnia normę bezpieczeństwa EN 14372, a w jego składzie nie uświadczycie takich substancji, jak BPA, ftalany, czy PVC. W dodatku o komfort korzystania zadba także ochronna końcówka, uniemożliwiająca wylaniu się zawartości z zasobnika i pozwalająca zabrać ze sobą jedzonko na wynos!Akcesoria Boon ułatwiają życie rodzicom i dają frajdę maluszkom!Po łyżeczkę z zasobnikiem w energicznie pomarańczowym odcieniu mogą sięgnąć rodzice pociech, które ukończyły swój 4.

miesiąc życia. Używając tego ergonomicznego gadżetu, oszczędzicie sobie brudnych naczyń i ubranek, a każdy posiłek stanie się rewelacyjną zabawą. Ochronna nakładka sprawi,bezproblemowo nakarmicie maluszki także poza domem, w parku lub w trakcie podróży autem.

Przed pierwszym zastosowaniem należy dokładnie umyć łyżeczkęoraz zasobnik. Całość można myć w zmywarce na górnej półce i wyparzać w wodzie lub sterylizatorze. Nie należy podgrzewać w kuchence mikrofalowej. Po jeszcze więcej gadżetów dla najmłodszych, zajrzyjcie do bogatej oferty marki Boon!

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.