Menu

magnes 3d kot

Cechy produktu

  • Producent Worth Keeping 

Opis

Magnes 3D o gramaturze 13 g, produkowany jest w najwyższej jakości technice trójwymiarowej. Marka Worth-Keeping ApS jest producentem pocztówek, zakładek, magnesów i minimalnych kartek, które wytwarzane są w unikalnej technologii polegającej na nakładaniu na siebie kolejnych warstw obrazu w taki sposób,dostać w wyniku czego efekt trójwymiaru oszałamiający niezwykłą głębią ostrości.

Produkty Worth-Keeping, marki będącej jednym z nielicznych wytwórców obrazów trójwymiarowych powstających w tak postępowej i dokładnej technologii, były dotąd obecne na rynkach kilku krajów europejskich, m.in.

Finlandii, Holandii, Niemiec, Norwegii czy Szwajcarii. Special Gift, wyłączny dystrybutor Worth-Keeping w Polsce, z radością jako pierwszy pokazuje je rodzimemu Klientowi. Wraz z ofertą Special Gift na rynek polski trafia równocześnie ponad 150 rozmaitych wzorów pocztówek, magnesów, zakładek oraz niedużych kartek, pogrupowanych według poszczególnych kolekcji gromadzących bogate kolekcje zwierząt lądowych, kwiatów czy przedstawicieli świata podwodnego oraz liczne motywy okolicznościowe, które doskonale nadają się na specjalne okazje.

Worth-Keeping jest postępową pracownią specjalizująca się w najwyższej jakości obrazach trójwymiarowych. Całość cyklu przygotowania poszczególnych produktów, począwszy od pomysłu i etapu projektowania graficznego aż po druk i moment, w którym produkt trafia do rąk zadowolonego autora, odbywa się na terenie Danii, gdzie w otoczeniu skandynawskiego starodrzewia, w zaciszu leśnej otuliny powstają magiczne obrazy wychodzące spod dłoni utalentowanych i doświadczonych grafików oraz fotografów.

Produkty oferowane poprzez Worth-Keeping ApS cechują się szczególną troską o detal i precyzję wykonania, powstają bowiem przy zachowaniu dbałości o najwyższą jakość i przy użyciu innowacyjnych technologii.

w dodatku są one gwarancją użycia najkorzystniejszych wysokogatunkowo tworzyw, dzięki którym nasi kupujący mogą się cieszyć tak niezwykłym skutkiem wizualnym.Tym, co czyni ten artykuł oryginalnym jest magiczna iluzja optyczna.

Można ja porównać do oglądania filmu 3D, gdzie obiekty zdają się lecieć na Ciebie. Obrazek wygląda jak stopklatka z filmu 3D, z tą różnicą, że aby ją zobaczyć nie Ci potrzeba specjalnych okularów.uzupełniającą atrakcją jest możliwość zeskanowania obrazka, który za pośrednictwem aplikacji 4Dscan zamienia się w niedługi film.Dzięki aplikacji 4D Scan (dostępnej na smartfony z system Android oraz iOS) magnes "ożyje" i zostaniemy przeniesieni do rzeczywistości 4D!Przykład działania aplikacji można zobaczyć tutaj:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.