Menu

Model plastikowy do sklejania Gloster Gladiator MK.II

Cechy produktu
  • Producent Revell 
Opis

Myśliwiec Gloster Gladiator MK.II czeka na doświadczonych modelarzy!Profesjonalna firma Revell produkuje jedne z najkorzystniejszych modeli plastikowych do sklejania obecnych na rynku. Znając zapotrzebowania swoich odbiorców, składa na ręce wszystkich sympatyków historii i rozgrywanych w powietrzu bitew brytyjski myśliwiec produkcji Gloster Aircraft Company w układzie dwupłatowca - Gloster Gladiator MK.II.

Okres używania tej standardowej, częściowo metalowej jednostki przypada na początek II wojny światowej. Na kartach historii wsławiła się zwłaszcza jej wersja pokładowa, która brała udział w, zakończonej sukcesem, obronie Malty przed nalotami włoskich bombowców.

Zmierzch myśliwców Gloster Gladiator MK.II przypada na 1940 rok, kiedy zostały one skierowane do jednostek szkoleniowych, a także służb pomocniczych.Model plastikowy Gloster Gladiator MK.II to najwyższy poziom nowoczesnia!marka Revell oferuje 5 odrębnych poziomów skomplikowania dla konstruktorów na rozmaitym etapie nowoczesnia.

Plastikowy model do sklejania Gloster Gladiator MK.II w skali 1:32 wchodzi w skład ostatniego z nich, dlatego wymaga określonych zdolności od modelarzy, którzy podejmą się jego zbudowania. Cała konstrukcja to aż 140 składników najróżniejszej wielkości, które złożą się na replikę myśliwcao długości 25,6 cmoraz rozpiętości skrzydeł równej 30,6 cm.

Taka wielkość pozwoli zobaczyć każdy , a także detal typowy dla Glostera Gladiator MK.II, a wśród nich trudny układ linek, wiernie odwzorowana konstrukcja silnika, śmigło, podwozie, realistyczna kabina pilota, a także ogon ze sterem kierunku i wysokości.Poczuj satysfakcję płynącą z tworzenia z modelami RevellPo plastikowy model do sklejania Revell z Glosterem Gladiator MK.II w skali 1:32 mogą sięgnąć wszyscy wprawieni konstruktorzy powyżej 12-go roku życia.

Do konstrukcji konieczne będą klej, a do wykończenia całości ok. 10 odcieni farb, które nie są zawarte w pakiecie. Każdy z plastikowych modeli do sklejania Revell, niezależnie od poziomu, to gwarancja wielu godzin świetnej, relaksującej rozrywki, która na długo oderwie was od świata dookoła.

Efekty twojej pracy będą naprawdę atrakcyjne i z dumą będziesz mógł zaprezentować je na kolekcjonerskiej półce!

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.