Menu

Piramida wieża okrągła 10 kostek staw, janod

Cechy produktu

  • Producent Janod 

Opis


okrągła piramida wieża Staw 02675 marki Janod składa się z 10 klocków w zarysie tub, stworzonych z najwyższej jakości kartonu. Zabawka świetnie spełni oczekiwania jako prezent już dla rocznego dziecka, któremu sprawia radość jednocześnie budowanie, jak i przewracanie konstrukcji. Na ściankach piramidy znajdują się efektowne, kolorowe obrazki zwierzątek żyjących nad wodą, a także stworzeń podwodnych, m.in. żab, kijanek, ryb czy ślimaków. Rysunki nadają zabawce nieszablonowego wyglądu, a mniejszym pociechom pełnią funkcję edukacyjną – pomogą przy poznawaniu nazw zwierząt.

Klocki są wyjątkowo lekkie i całkowicie bezpieczne. Na dodatek każdy poziom wieży ma inną wielkość, żeby dziecko mogło je bez problemu układać jeden na drugim. A po zabawie, wieża zajmuje mało miejsca, ponieważ klocki można schować do środka we właściwej kolejności (jeden w drugi).

marka pomyślał o wykorzystaniu wieży także na nieco późniejszym etapie rozwoju maluszka. Dlatego na górnych ściankach umieszczone zostały cyfry od 1 do 10 do nauki rozpoznawania i liczenia. Kartoniki starszym dzieciom sprawdzą się jako pudełka na przybory do rysowania i organizery do przechowywania mniejszych zabawek. Dzięki takiemu zastosowaniu, na półkach w pokoju dziecka będzie panował porządek.

Zabawka asygnowana dla dzieci od 12 miesiąca życia zapakowana jest w estetyczne, kartonowe pudełko. Tak spakowane klocki to doskonały pomysł na podarunek dla dzieci na pierwsze urodzinki, na dzień dziecka czy również bez okazji, gdy idziemy w odwiedziny. W czasie zabawy dziecko odkrywa chęć eksperymentowania oraz umiejętność budowania i tworzenia.

Zabawki edukacyjne firmy Janod wyróżniają się pionierskimi rozwiązaniami, wysoką jakością materiałów i precyzyjnym wykonaniem. Podczas beztroskiej zabawy dzieci rozwijają zmysły, a zastosowanie w zabawkach wielu funkcjonalności wpływa na ogólny postęp pociech. Dzięki przypisaniu do stosownej kategorii wiekowej, służą ćwiczeniu adekwatnych na danym etapie umiejętności, jak motoryka rąk czy kojarzenie kształtów i barw. Na dowód tego, iż zabawki są w całości bezpieczne przyznano im dokumenty jakości: EN71-1; EN71-2, EN71-3; REACH.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.