Menu

Playmobil Zestaw z figurkami 1.2.3 70127 Księżniczka z jednorożcem

Cechy produktu

  • Producent Playmobil 

Opis

Poczuj się jak prawdziwa księżniczka z jednorożcem z tym zestawem Playmobil 1.2.3Każda mała dziewczynka to księżniczka! A każda księżniczka potrzebuje swojego jednorożca. Na szczęście z tym minimalnym zestawem Playmobil dla 1,5-rocznych dzieci mamy dwie figurki w jednym – uroczą księżniczkę z jej ślicznym jednorożcem!

To nadzwyczajny prezent dla wszystkich dziewczynek, które kochają takie baśniowe klimaty.Wcielą się w księżniczkę, która ma śliczną sukienkę i koronę, aby za chwilę dosiąść swojego jednorożca i pogalopować na drugi kraniec tęczy!

Postaci posiadają błyskotliwe pastelowe barwy i są funkcjonalne, wiec zabawa nimi to czysta przyjemność nawet dla maluszków, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z klockami Playmobil 1.2.3.Kreatywna zabawa dla dzieci, która rozwinie sporo umiejętnościZestawy edukacyjnych zabawek z kolekcji Playmobil 1.2.3 dla najmłodszych dzieci to fantastyczne zaproszenie do nauki i zabawy.

Dzięki barwnym elementom dzieci rozwijają swoją wyobraźnię, wytwarzając perfekcyjne scenariusze i wcielając się w bajkowe role. Komplet klocków Playmobil z księżniczką i jednorożcem będzie nadzwyczajny dla 1,5-rocznej dziewczynki czy chłopca.W skład zestawu wchodzą dwie figurki – księżniczka z jednorożcem.

Królewna ma uroczą koronę i może siadać, więc bezproblemowo dosiądzie swojego konika. Komponenty są praktyczne, więc maluszek chwyci je bez problemu i zaraz ruszy do zabawy. Podaruj swej niepokaźnej księżniczce ten bajeczny pakiet z prawdziwą królewną i magicznym wierzchowcem!O serii – zestawy Playmobil 1.2.3Seria Playmobil 1.2.3 została wykonana z myślą o najmłodszych, którzy dopiero wchodzą w świat zabawek i poznają świat.

części zestawów w interesujący sposób łączą naukę podstawowych czynności z zabawą, by zaciekawić malca i rozbudzić w nim chęć poznawania. Wśród zabawek Playmobil z kolekcji 1.2.3 odnajdziemy pojazdy, pociągi, karuzele, domki, zjeżdżalnie i mnóstwo innych części, które niewielki odkrywca zna z otoczenia, książek i bajek.kolekcja Playmobil 1.2.3 dzieli nowoczesnie zestawów na trzy stopnie: 1 jest dla nieskomplikowanego startu, 2 to pierwsze wyzwanie dla malucha, a cyfrę 3 asygnowano dla drobnych ekspertów w kluczowych zdolnościach.

Playmobil 1.2.3 to nie tylko zabawki edukacyjne, które mają rozwijać pociechę,w głównej mierze połączenie nauki ze wspaniałą zabawą, żeby dziecko jeszcze z ochotąj poznawało nowe czynności i czerpało z tego masę frajdy.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.