Menu

Playmobil Zestaw z figurkami City Action 9371 Transporter pieniędzy

Cechy produktu

  • Producent Playmobil 

Opis

W policyjnym transporterze pieniędzy Playmobil złoto bez wątpienia jest bezpieczne…ale czy bez wątpienia? Dzielni ochroniarze robią wszystko, by przewożone kosztowności nie wpadły w niepowołane ręce. Należycie zabezpieczają gotówkę i złoto, wsadzając pieniądze do transportera.

Pancerny pojazd ma specjalne zabezpieczenia, więc wszystko pójdzie według planu. Ale musza uważać – gdzieś grasuje złodziejaszek. Może wśród nich? Nigdy nic nie wiadomo!Do przewozu jest niemały posiadajątek, a transporter pieniędzy już czeka na załadowanie.

Konwojenci szykują się do odjazdu. Lecz co to? Nadjeżdża motor i zatrzymuje pojazd. Jeden z ochroniarzy nagle zmienia wyraz twarzy, chwyta za pieniądze i pomaga je ukraść. Mamy szpiega! Czas dzwonić po policję i ruszać w pościg!Ekscytująca przygoda w świecie Playmobil City Action dla rozwoju wyobraźniTen wyśmienite zestaw z serii Playmobil City Action to okazja, by wcielić się w bohaterskich konwojentów, którzy trzymają pieczę nad przewożonymi pieniędzmi.

Dzięki 4 figurkom Playmobil można odegrać emocjonującą scenę kradzieży, a także pościgu. Jeden z konwojentów po zmianie twarzy wciela się w przeciwników i może pomóc złodziejaszkowi w skoku na transporter pieniędzy.komplet mieści transporter pieniędzy, motor, a także masę realistycznych dodatków: krótkofalówki, sztabki złota, pieniądze, zakratowaną skrzynkę i figurkę psa.

Pojazd ma ściągany dach dla jeszcze lepiej zabawy i łatwiejszego dostępu do wnętrza. Komplet znakomicie łączy się z innymi z kolekcji City Action, takimi jak posterunek policji Playmobil czy policja z helikopterem.

Transporter pieniędzy Playmobil będzie doskonałym równocześnie prezentem dla 4-latka, ale i starszych dzieciaków.O serii – zestawy Playmobil City ActionMotywem serii zestawów Playmobil City Action jest dynamiczne życie miasta oraz bohaterska praca miejskich służb ratunkowych – strażaków, policjantów, budowniczych, lekarzy, oddziałów specjalnych i wielu, wielu innych.

City Action przenosi dziecko w ekscytujący świat miejskiego życia, w którym zawsze coś się dzieje.Ta pełna wrażeń linia Playmobil jest świetną okazją, by malec mógł poznać pracę zróżnicowanych służb mundurowych, poczuć się jak jeden z nich, przeżywając wyśmienite przygody.

Zabawa zestawami Playmobil pozwala dzieciakom wcielać się w role, odgrywać wyśmienite scenki, rozwijając wyobraźnię i nadzwyczajnie się przy tym bawiąc.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.