Menu

Playmobil Zestaw z figurkami City Life 9276 Pensjonat dla kotów

Cechy produktu

  • Producent Playmobil 

Opis

Odwiedź Pensjonat dla kotów i poznaj jego przeuroczych mieszkańcówCzy wiecie dokąd trafiają wszystkie słodkie kotki, których właściciele muszą wyjechać? Każdy z tych puchatych czworonogów ląduje w super komfortowym Pensjonacie dla kotów, który proponuje im całą masę najkorzystniejszych atrakcji w kocim stylu!

Masz ochotę do nich zajrzeć? Dzięki tematycznemu zestawowi z figurkami z linii City Life od Playmobil, każdy maluszek powyżej 4-go roku życia pozna aż sześć rozkosznych kociaków, którymi trzeba się zająć w Pensjonacie dla kotów.

Pomogą wam w tym dwie radosne figurki – mama z córeczką – które nadzwyczajnie znają się na zwierzątkach i z radością ci o nich opowiedzą. Dzięki masie akcesoriów kotki z Pensjonatu nie będą się nudzić! barwny Pensjonat dla kotów składa się z przytulnego wnętrza odgrodzonego bramkami, a także oddzielonego ogrodu, gdzie mają one sporo miejsca do kocich harców.

Starsze kotki najbardziej lubią wskakiwać na drzewka z platformami, przesiadywać w pudełkach i kojcach, albo wylegiwać się w słońcu na drewnianej konstrukcji. Młodsze kociaki natomiast przepadają za różnorodnymi zabaweczkami i radosną zabawą z figurką dziewczynki.

Kiedy w Pensjonacie dla kotów przychodzi pora na obiad figurka mama napełnia miski smacznym jedzonkiem z puszek i woła wszystkie zwierzaki. Każde z nich w jednej chwili odrywa się od swoich zajęć i pędzi, żeby napełnić brzuszek nieprzeciętnymi smakołykami!

O kolekcji – zestawy Playmobil City LifeSeria zabawek i zestawów z figurkami Playmobil City Life nawiązuje do aktywności w miejskiej metropolii, życia jej mieszkańców, ich pracy, rozrywek i odpoczynku. Wśród zestawów kolekcji City Life wyszukamy warsztaty, spacery z czworonogami, domy, place zabaw, karetki, sklepy i dużo, dużo innych.

seria City Life to skarbnica wiedzy o życiu i aktywnościach mieszkańców wielkiego miasta, które aż tętni życiem.Dzięki elementom zestawów z figurkami Playmobil dla dziewczynek i chłopców z linii City Life dziecko może poznać bliżej zawody, budynki i przedmioty, które dobrze kojarzy z własnego otoczenia.

Zabawki z kolekcji City Life staną się okazją do przybliżenia malcowi zjawisk występujących dookoła niego i pomogą zrozumieć świat, który dopiero poznaje.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.