Menu

Playmobil Zestaw z figurkami Magic 70097 Król morza z rekinem

Cechy produktu

  • Producent Playmobil 

Opis

Otwórz wrota morskiego królestwa i odkryj jego największe skarbyKażde przepiękne miejsce musi mieć swego mądrego władcę, który będzie nim sprawiedliwie rządził, dlatego pieczę nad zaczarowanym podwodnym światem Playmobilsprawuje pełen autorytetu Król morza z rekinem, który dba o mieszkańców podmorskich głębin i opiekuje się cennymi skarbami, spoczywającymi na barwnym dnie oceanu.

Wszystkie maluchy powyżej 3-go roku życia, które uwielbiają magiczne historie pełne niesamowitych postaci, będą zachwycone zestawem z figurkami Magic od Playmobil, który w jednej chwili przeniesie je do bajecznej krainy pod powierzchnią wody.

Aż 19 fantazyjnych akcesoriów natychmiast rozbudzi wyobraźnię szkrabów i zachęci je do kreowania własnych morskich opowieści!Przemierzaj morskie głębiny w królewskim rydwanie z figurkami Playmobil MagicMajestatyczny Król morza z rekinem wzbudza podziw mieszkańców podwodnego świata.

Jego ruchomy, syreni ogon zdobią finezyjne wzory, a na ramiona opada królewska peleryna. Na silnych rękach nosi on dwie złote bransolety, które pomagają mu bronić słabszych. Największe wrażenie robi jednak korona spoczywająca na białych włosach tego mędrca, i jego połyskujące berło, którym może rozkazywać wodom mórz i oceanów.

W tym bajkowym pakiecie z figurkami Magicod Playmobildzieciaki znajdą także podwodny rydwan w kształcie muszli, który będą mogły przypiąć za pomocą roślinnej uzdy do wyśmienitego złotego rekina. Ten fantastyczny woźnica zabierze Króla morza na poszukiwanie klejnotów do jego berła.

Po drodze maluchy spotkają wijącego się węgorza, oraz uroczą ośmiorniczkę, która zmienia odcień pod wpływem temperatury. Podróż w towarzystwie Króla morza z rekinem będzie prawdziwą frajdą!O linii – zestawy Playmobil MagicKolorowe zestawy Playmobil Magic przeniosą maluchy do magicznych miejsc, takich jak podmorskie głębiny albo zimowe krainy pełne świetnych postaci i baśniowych stworzeń.

Niezwykła tematyka tych zestawów sprawi, iż dzieciaki zapomną o świecie dookoła i zatracą się w zaczarowanych przygodach, gdzie wszystko zależy od kreatywności.Barwne projekty Playmobil Magic zaciekawią maluchy swoją rozmaitością, a liczne akcesoria załączone do każdego zestawu pozwolą wymyślać coraz to świeże, magiczne historie.

Zabawa idzie tutaj w parze z nauką. Dzięki Playmobil Magic dzieciaki rozwiną swoja kreatywność oraz zdolności manualne, a zabawa z przyjaciółmi nauczy ich empatii, a także współpracy.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.