Menu

Playmobil Zestaw z figurkami Princess 70500 Starter Pack Księżniczka

Cechy produktu

  • Producent Playmobil 

Opis

Starter pack do rozpoczęcia przygody z linią Playmobil PrincessPrzedstawiamy podstawowy starter pack ze wszelkich zestawów Playmobil Princess, który pomoże rozpocząć przygodę z ta uroczą, genialną linią dla dziewczynek.

niewiele znaczące księżniczki wcielą się w córeczkę króla, która pod okiem swego taty, uczy się grać na harfie. Idzie jej to całkiem nieźle, więc może być z siebie dumna. Teraz w królestwie Playmobil ładnie świeci słońce, więc lekcja muzyki przeniosła się do zamkowych ogrodów.Księżniczce i królowi towarzyszy pasiasty kotek dziewczynki, który uwielbia biegać po dachach i tarasach zamku.

Pupil jeszcze przysłuchuje się nieprzeciętnej grze na harfie. Po lekcji ojciec i córka mogą wejść na zamkowy taras i podziwiać piękną panoramę królestwa. U dołu zaś czeka ich pyszna orzeźwiająca woda, którą mogą poczęstować także kotka.komplet startowy dla wszelkich nieznacznych księżniczek i ich królewskiej kolekcjiTen niepokaźny komplet z kolekcji Playmobil Princess będzie wspaniałym starter packiem, żeby rozpocząć przygodę z barwną i uroczą serią dla dziewczynek o przygodach księżniczek.

wyszukamy tutaj fragment zamku, który rozpocznie zbieranie całej budowli, ale i fantastycznie sam posłuży do zabawy. Dwie figurki króla i księżniczki pozwolą dziewczynkom poczuć się jak członkowie prawdziwej rodziny królewskiej.komplet gromadzi 61 części, więc dzieciaki szybko zbudują swoją scenerię i ruszą do zabawy.

Barwne realistyczne elementy – specyficzne dla wszystkich linii Playmobil – nadadzą odgrywanym scenkom realizmu i sprawią masę radości. Wszyscy bohaterowie królewskiej rodziny to urocze postaci, z którymi dziecko momentalnie się utożsami i spełni marzenia o własnej, baśniowej krainie.

Starter packi nadają się dla dzieci od 3. Roku życia!O kolekcji – Playmobil PrincessZestawy Playmobil Princess to kolekcja dla dziewczynek, które od za każdym razem marzyły, żeby zostać księżniczką. Dzisiaj mogą poczuć się jakby mieszkały we świetnym zamku i uczyły do roli prawdziwej księżniczki.

Wraz z książętami poznają najskrytsze zakamarki pałaców, pojadą na wycieczkę bryczką, umeblują swoją komnatę i przeżyją nieprzeciętne przygody z figurkami Playmobil.Wśród zestawów z tej królewskiej linii Princess dziewczynki znajdą rewelacyjne miejsca i scenki z życia księżniczek, dzięki którym zbudują swoje własne królestwo oraz Akademię Księżniczek.

Będą miały okazję pojeździć na koniu, zatańczyć z księciem, upiec coś w pałacowej kuchni czy zjeść piknik w książęcych ogrodach. Podaruj pociesze zestawy Playmobil Princess – nikt nie wie lepiej, jak być księżniczką, znikoma dziewczynka!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.