Menu

Playmobil Zestaw z figurkami Spirit 9475 Szczęśliwy dom Lucky

Cechy produktu

  • Producent Playmobil 

Opis

Szczęśliwy dom Lucky zabierze wszystkich do świata koni!Dołącz do fantastycznej Lucky, która dosiada wolnego i atrakcyjnego mustanga Spirita. Odkryj wszystkie fantastyczne zakamarki jej szczęśliwego domu i przeżyj fantastyczny dzień u boku ukochanej przyjaciółki.

Luckyna pewno z chęcią oprowadzi każdego gościa po swoim rodzinnym domu i pokaże wszystkie interesujące miejsca.Towarzyszy jej ciocia Cora, która pichci coś pysznego w kuchni. Po ogródku wraz ze Spiritem hasa gąska, więc możemy do nich potem dołączyć.

Szczęśliwy dom Lucky Playmobil Spirit to niesamowite miejsce, w którym warto spędzić czas!Kreatywna zabawa u boku ukochanych bohaterów serialu o Lucky i SpiricieDzieciaki, które uwielbiają przygody o Luckyi jej mustangu, na pewno nie przejdą obojętnie obok tego genialnego zestawu zeszczęśliwym domem Lucky.

Playmobil przygotował atrakcyjną propozycję, na którą składa się budynek, autentycznie zaprojektowane wnętrze z kolorowymi meblami, dwie figurki postaci i figurka konia Spirit.Zestawposiada sporo atrakcyjnych rozwiązań i ruchomych komponentów, jest tu choćby tajemniczy schowek w podłodze!

Razem z tym niesamowitym modelem szczęśliwego domu Luckydzieci odegrają ulubione sceny z serialu i wymyślą własne przygody.O kolekcji – zestawy Playmobil SpiritMałe i obszerne zestawy z kolekcji Playmobil Spirit inspirowane są nadzwyczajną animacją na bazie nominowanego do Oscara filmem Mustang z Dzikiej Doliny.

Dziewczynka Luckyzaprzyjaźnia się z walecznym mustangiem Spiritemi pragnie uwolnić go od złego właściciela. To opowieść o przepięknej przyjaźni, która przezwycięża wszystkie przeszkody. Ulubieni bohaterowie ożywają w rękach dzieciaków, które mogą na chwilę przenieść się do ukochanejbajki.

Ta barwna linia to zaproszenie do niesamowitego świata, gdzie króluje przyjaźń, wierność i ukochanie wolności. Dzieciaki mogą się mnóstwo nauczyć od bohaterów tej atrakcyjnej animacji, a dzięki zestawom Playmobil przeżywać znakomite przygody u ich boku.

Barwne figurki i budynki z pewnością trafią do każdego gustu, zachwycą maluchy i zainspirują do godzin długiej zabawy.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.