Menu

Playmobil Zestaw z figurkami Top Agents 70235 Skuter lodowy + 2 katalogi za 1 zł!!

Cechy produktu

  • Producent Playmobil 

Opis

Stań po drugiej stronie barykady i zostań arktycznym rebeliantem!Wszystkie maluchy, które śledzą zmagania dzielnych agentów z nieugiętymi rebeliantami z linii Playmobil Top Agents, nadzwyczajnie wiedzą, jak to jest być tajnym szpiegiem zmagającym się ze złem.

Dlatego tym razem każdy urwis powyżej 6-go roku życia będzie miał szansę zawalczyć po stronie rebeliantów i razem z nimi spróbuje zawładnąć nad światem! kolorowy zestaw z figurkami z kolekcji Top Agents od Playmobilto 23 tematyczne akcesoria i części, które pozwolą każdemu maluchowi przekonać się, jak to jest walczyć ramię w ramię z bezwzględnymi rebeliantami.

wynajdziecie tutaj figurkę buntownika z potężną bronią i jego ultra postępowy Skuter lodowy do zadań specjalnych!Skuter lodowy zabierze waszą wyobraźnię na śnieżą przejażdżkę!Arktyczni rebelianci pracują w wyjątkowo ciężkich warunkach, dlatego postać buntownika w tym klimatycznymzestawie z figurkami Playmobil Top Agents ma na sobie poszarpany strój, lecz także ciężkie naramienniki, karwasze oraz hełm z typowym logo rebeliantów – zieloną czaszką na płatku śniegu.

ponadto u jego boku spoczywa imponująca broń z niebieskim, lodowym pociskiem. Czas sprawdzić, czy na terytorium rebeliantów nie dostał się żaden agent! Umieść figurkę buntownika za steramiSkutera lodowego i pojedź z nim na śnieżny patrol.

Ta zwrotna maszyna świetnie sobie radzi w każdych warunkach! Dla jeszcze lepszej zabawy sięgnij po pozostałe zestawy z figurkami z kolekcji Playmobil Top Agents i wraz ze swoim Skuterem lodowym odgrywaj odlotowe walki między dobrem i złem!O linii – zestawy Playmobil Top AgentsNiesamowita seria Playmobil Top Agents powstała dla wszystkich sympatyków tajnych misji, zabaw w szpiegów i agentów.

odnajdziemy tutaj masę supernowoczesnego sprzętu, skomplikowanych pojazdów, sprzętów i statków dla jeszcze lepszego wykonywania szpiegowskich zadań. Dzięki czemu zestawy Playmobil Top Agents przypadną do gustu każdej dziewczynce i chłopcu!Kreatywne umysły dzieciaków sprawią,różne zestawy z kolekcji Top Agents przemienią pokój w tajną bazę, a dzielni agenci zostaną wysłani na tajną misję do salonu, a może nawet do kuchni!

Dopracowane detale i solidne wykonanie zabawek Playmobilto gwarancja udanego prezentu, który będzie służył niezwykle długo i prędko się nie znudzi.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.