Menu

Sanki drewniane 90 cm lakierowane, klasyczne dla dzieci

Cechy produktu
  • Producent SPRINGOS 
Opis

Z górki na pazurki!

Jazda na sankach to bezspornie ulubione zajęcie każdego dziecka zimą! by jednak atrakcja ta była komfortowa i bezpieczna warto najpierw wyposażyć się w konkretne, drewniane sanki, czyli takie jak te firmy Springos. Znamionują się one istotną wytrzymałością, a to z zasady za sprawa użycia przy ich produkcji wysokiej jakości drewna bukowego.

korzystne, bo polskie!

Drewniane sanki producenta Springos to artykuł w pełni powstały w Polsce, cieszący się popularnością w wielu krajach. Dbałość o najdrobniejsze szczegóły takie jak adekwatne wyszlifowanie, czy metalowe wstawki na płozach powoduje,artykuł posłuży poprzez dużo sezonów. Producent zadbał także o polakierowanie sań, co w dodatku wpływa na wydłużenie czasu ich eksploatacji.

Czas na kulig!

wyśmienita atrakcja na śnieżną zimę? Oczywiście najkorzystniejszą opcja będzie kulig z rodziną i znajomymi! Sanki przypasowane są nie tylko dla dzieci, lecz mogą korzystać z nich także dorośli. W gratisie z saniami znajduję się sznurek umożliwiający ich ciągnięcie, bądź złączenie ich z kolejną parą podczas kuligu.

cechy:

  • Materiał: drewno bukowe lakierowane
  • Długość siedziska: 90 cm
  • Wysokość sanek: 21 cm
  • Rozstaw płóz: 35 cm

Kod artykułu: SAN002

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.