Menu

Uwaga na zarazki! Na kłopoty inspektor Mysz

Cechy produktu

  • Producent Taraska-Pietrzak Anna tłumacz. 

Opis

Inspektor Mysz to superbohater, który spieszy na pomoc wszystkim dzieciom!
W tym tomiku zmierzy się z okropnymi zarazkami, które lubią rozpanoszyć się w nosach i gardłach dziewczynek i chłopców i sprawić, iż muszą położyć się do łóżka i zapomnieć o wesołej zabawie. Dla inspektora Myszy to jednak nie problem! W mig poradzi sobie z nieprzyjemnymi infekcjami i dzieci znów odetchną pełną piersią!
Jeśli i wy chcecie pokonać niefajne wirusy i bakterie, niezbędnie zaprzyjaźnijcie się z inspektorem Myszą i przeczytajcie tę nieprzeciętną książkę!

seria: Na kłopoty inspektor Mysz

linia książek o inspektorze Myszy to sympatyczne poradniki skierowane do dzieci w wieku przedszkolnym. Ich bohaterem jest zabawna postać bystrej myszki, która ratuje dzieci z zróżnicowanych opresji. Pomaga im pokonać złość, broni je przed próchnicą, zarazkami albo wstrętnymi wszami… Książki gwarantują dzieciom prawidłową zabawę i uczą je wielu ważnych i poręcznych rzeczy.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.