Menu

Zestaw do czyszczenia butelek Mod

Cechy produktu
  • Producent Boon 
Opis

Ułatw sobie czyszczenie butelek dla dzieci z funkcjonalnym zestawem Mod!Wraz z pojawieniem się w domu nowego członka rodziny, wzrasta ponadto liczba naczyń do mycia. Od buteleczek, słomek i kubeczków niekapków, aż po części laktatora, wszystko musi być utrzymane w czystości i gotowe do użycia.

Łatwo, szybko i przyjemnie poradzi sobie z tym wyjątkowo praktyczny pakiet do czyszczenia butelek Mod!Ta poręczna i nad wyraz przydatna propozycja od mistrzowskiej marki artykułów dziecięcych Boon to prawdziwy potrzebnik w każdej kuchni świeżo upieczonych rodziców.

pakiet rewelacyjnych jakościowo szczotek Mod nie tylko pomoże efektywnie zająć się piętrzącymi się na blacie naczyniami, lecz też świetnie zwiąże się swoją nienachalną, łagodną estetyką do każdego wnętrza!

pakiet do czyszczenia butelek Mod to aż 4 szczotki różnorodnej wielkości! W komplecie do czyszczenia butelek Mod znajdziecie aż 4 szczotki o najróżniejszym kształcie, wielkości i użyciach. Każda z nich ma włosie powstałe z trwałego nylonu, który zapewni sługi okres stosowania.

Wszystkie części wygodnie przechowacie w estetycznym stojaku, który pozwoli utrzymać porządek w kuchni i umożliwi swobodne obciekanie. Wśród szczotek Mod wynajdzie się coś do czyszczenia butelek, słomek, smoczków i innych znikomych części.

Wraz ze stojakiem całość formuje designerską całość i nadzwyczajnie przedstawia się na kuchennym blacie. Komplet Mod jest także w pełni bezpieczny, ponieważ nie mieści takich materiałów, jak BPA ani PVC, a rozkładany stojak prosto czyścić, by zachować higienę.

Z akcesoriami dla dzieci Boon życie stanie się dużo prostsze! Młodym rodzicom życie ułatwiają różnorodne gadżety, a jednym z najpotrzebniejszych bezspornie jest zestaw do czyszczenia, taki jak Mod!

zestaw 4 szczotek do mycia rozmaitych składników niezbędnych do karmienia dziecka i komfortowy stojak pozwolą błyskawicznie uporać się z brudnymi naczyniami, aby móc poświęcić czas na zabawę ze swoją pociechą!

W bogatym arsenale marki Boon wynajdziecie jeszcze więcej fajnych pomysłów na przydatne prezenty dla rodziców. Każdy z nich na swój sposób ułatwi opiekę nad maluszkiem albo zapewni mu cudowną, rozwijającą zabawę!

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.