Menu

Eurowet Hexoderm Płyn dermatologiczny 20ml

Cechy produktu

  • Producent Eurowet 

Opis

Działanie: Hexoderm dla gryzoni i zwierząt futerkowych jest dermokosmetykiem weterynaryjnym, regulującym mikroflorę skóry, stabilizującym jej pH i uniemożliwiającym wysuszaniu przez pozostawienie cienkiej warstwy tłuszczowo-białkowej. Zawarte w płynie łagodne środki przemywające pozwalają na jego częste wykorzystywanie.
wyznaczonia: Pielęgnacja skóry przy właściwej terapii stanów zapalnych.
Środki ostrożności: Unikać kontaktu z oczami.
stosowanie: Wstrząsnąć przed wykorzystaniem. Zmoczoną sierść i skórę polać płynem, rozprowadzając go równomiernie po całym ciele, umyć i spłukać. Czynności powtórzyć, pozostawiając płyn na sierści i skórze poprzez 5-10 minut. Stosować codziennie albo w zależności od potrzeb. Zaleca się do ostatniego spłukiwania zastosować płyn nawilżający Hydra-Derm N.
Opakowanie: saszetki 20 ml
komponenty wg INCI: AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, PEG-4 RAPESEEDAMIDE, CHLORHEXIDINE DIGLUCONATE, SODIUM LAURETH SULFATE, GLYCOL DISTEARATE, COCAMIDE MEA, LAURETH-10, PARFUM, LACTIC ACID

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.