Menu

NESTOR Bombonierka egzotyczna dla gryzoni i królików 12 szt.

Cechy produktu

  • Producent Nestor 

Opis

Bombonierka dla gryzoni i królików to komplet 12 kolb w 10 smakach: pomarańczowych, świętojańskich, sezamowych, bananowych, kokosowych, migdałowych.

luksusowe kolby „Premium Stick" produkowano w konwencjonalny sposób, wypiekając w chlebowym piecu, wyłącznie z naturalnych części. Kolby nie zawierają nie tylko żadnych konserwantów, lecz i barwników. Przyczyniają się do ścierania siekaczy i gwarantują zabawę w wyszukiwanie ulubionych ziarenek. Receptura kolb została opracowana z myślą o gryzoniach i królikach tak, by zapewnić tym przeuroczym zwierzątkom wyjątkowo smaczne pożywienie, które równocześnie dostarcza wszystkich potrzebnych elementów, wspomagających zdrowie i prawidłowe funkcjonowanie organizmów.Upieczone w chlebowym piecu.

Skład: pszenica, sezam 19%, suszone banany 10%, migdały 11%, kokos 10%, mąka, kukurydza, płatki owsiane, pomarańcze 8%, chleb świętojański 8%, owies bezłuskowy, proso, słonecznik czarny, sorgo, kardi, słonecznik pasiak, proso czerwone, siemię lniane.

Dodatki: wit. B1 0,8 mg/kg, wit. B2 3,0 mg/kg, wit. B6 1,5 mg/kg, wit. K3 1,5 mg/kg, wit. C 20,0 mg/kg

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.