Menu

BEAPHAR FIPROTEC CAT 0,5ML 1szt.

Cechy produktu
  • Producent Beaphar 
Opis

FIPROtec® - krople spot-on zawierające fipronil. Świetna ochrona dla kotów przed groźnymi ektopasożytami takimi jak pchły i kleszcze.

Wyjątkowo prosta aplikacja gwarantująca długotrwałą ochronę. Substancja czynna bezpieczna dla zwierząt i ludzi. Różnorodne pojemności pipet pozwalają zbratać dawkę fipronilu do wielkości zwierząt.

FIPROtec® szczególnie prawidłowo sprawdza się u zwierząt uwielbiających letnie zabawy w wodzie i u zwierząt wymagających regularnych kąpieli gdyż jego substancja czynna, którą jest fipronil, nie rozpuszcza się w wodzie.

Po jednorazowej aplikacji Fiprotec zabija wszystkie pchły, które są na kocie i broni przed inwazją kolejnych osobników poprzez okres 5 tygodni. Fiprotec, przy regularnie powtarzanych aplikacjach, stanowi element efektywnej terapii alergicznego pchlego zapaleni skóry, o ile zostało ono wcześniej zdiagnozowane przez lekarza weterynarii.

wykorzystywanie u zwierząt ciężarnych należy skonsultować z lekarzem weterynarii.

Nie stosować u kotów o masie ciała poniżej 2 kg.

UWAGA! Zgodnie z obowiązującymi przepisami, towar jest dostępny do sprzedaży tylko w sytuacji odbioru osobistego lub zlecenia odbioru w wybranej firmie kurierskiej. Produkty znajdujące się na liście OTC nie mogą być sprzedawane poprzez sklep do gabinetów weterynaryjnych oraz sklepów zoologicznych.

UWAGA! Produkty lecznicze nie podlegają zwrotowi. Zwrot tego typu produktów realny jest wyłącznie w sytuacji wady jakościowej produktu lub jego niewłaściwego wydania. Podlega to regulacji art. 96 ustawy z dnia 6 września 2001r. - Prawo farmaceutyczne (Dz. U. Z 2008r., nr 45, poz. 271).

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.