Menu

Cat Mate poidełko fontanna - Filtry zapasowe, 6 szt. | DARMOWA Dostawa od 99 zł

Cechy produktu
  • Producent Cat Mate 
Opis

video gromadzi napisy w języku polskim. Jeżeli ich nie widzisz, sprawdź ustawienia na YT. Psy i koty kochają świeżą i bogatą w tlen wodę. Dzięki Cat Mate fontannie dla kota jest to dzisiaj osiągalne. Fontanna gwarantuje dostęp do świeżej wody.

Poidełko wyposażone jest w pompkę i filtr. Cat Mate poidełko fontanna w skrócie: przeróżne wysokości przeróżne wysokości platform poidełka większą wygodę korzystania. Dzięki temu, iż woda spływa po zjeżdżalni, dochodzi do jej naturalnego natlenienia, a także zachęca do picia.

Pompa i filtr z aktywnym węglem Filtr z aktywnym węglem oczyszcza wodę z brudu, włosów i kurzu, by Twój kot zawsze miał dostęp do świeżej wody. Dostosowywany stopniami strumień wody pojemność pojemnika na wodę 2 litry rozmiary - dł.

x szer. X wys.: 25 cm x 21 cm x 17 cm Waga: ok. 1 kg Pompa: zużycie prądu 2 W/napięcie 230-240 V użycie postępowej technologii zagwarantuje cichą pracę urządzenia Długość kabla: 3 m Można myć w zmywarce nadaje się dla niedużych psów i kotów 3 letnia gwarancja (rok gwarancji na pompkę) Poidełka fontanny sugerowane są poprzez weterynarzy, aby Twój zwierzak cieszył się zdrowiem i radością życia Zalecamy podmianę wody raz tygodniowo, by zapobiec osadzaniu się kamienia.

UWAGA: W zakładce obok wyszukasz instrukcję dotyczącą stosowania i czyszczenia urządzenia. W naszym asortymencie masz możliwość zakupu pompy zapasowej. Pompa zapasowa nie jest wysyłana z transformatorem.

Prosimy na dodatek o przestrzeganie wskaźnika określającego liczba i maksymalny poziom wody. Pompa nie może w żadnym wypadku pracować na sucho. Pompę powinno poddawać się procesowi odwapniania, np. Za pomocą octu, co 2-4 tygodnie - w zależności od stopnia twardości wody.

Proszę innowacyjnać zgodnie z instrukcją. Pompa niewłaściwie wykorzystywana (nieodkamieniana) nie podlega gwarancji.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.