Menu

Cat Mate poidełko fontanna - Pompa zapasowa | DARMOWA Dostawa od 99 zł

Cechy produktu

  • Producent Cat Mate 

Opis

Dog Mate Poidełko Fontanna gwarantuje Twojemu zwierzakowi świeżą, filtrowaną wodę. Cicho pracująca pompa dba o ciągły przepływ wody po rampie, bez rozpryskiwania poza brzegi miski. Taka cyrkulacja wody może zachęcić Twojego psa albo kota do picia, dzięki czemu wspiera optymalne nawodnienie jego organizmu.

Miska o obszerności 6 litrów sprawia, że poidełko pasuje dla psów i kotów każdej wielkości. Poidełko jest wyjątkowo przystępne w konstrukcji, a dzięki niskiemu napięciu niezbędnemu do jego napędzania, jest także w pełni bezpieczne.

Miski można umyć w zmywarce do naczyń. Dog Mate Poidełko fontanna to poręczne i poręczne akcesorium, którego nie powinno zabraknąć w żadnym przyjaznym zwierzakom domu! Dog Mate Poidełko fontanna, 6 l w skrócie: Dwupoziomowe poidełko fontanna dla zwierząt objętość 6 l, perfekcyjna dla kotów i psów wszelkich ras i wymiarów Ciągła cyrkulacja wody: filtr i pompa gwarantują stały przepływ wody, co na dodatek namawia zwierzę do picia sugerowane przez lekarzy weterynarii: wspiera optymalne nawodnienie organizmu zwierzęcia Dwupoziomowe: rewelacyjne także dla psów dużych ras Czystość wokół poidełka: woda przepływa po rampie ku dolnej misce, bez rozpryskiwania poza jej brzegi Wyizolowana pompa: wyjątkowo cicha praca Bezpieczne: dzięki niskiemu napięciu objętość: 6 l rozmiary: Całkowite, dł.

x szer. X wys.: 38 x 28 x 18 cm Długość przewodu elektrycznego: 3 m Kolor: biały Filtr: komplet mieści 1 filtr, istnieje możliwość dokupienia 2 zapasowych filtrów Pompa z regulatorem przepływu: Zużycie: 2 W Napięcie: 12 V / 50 Hz Klasa ochronna: IPX8 Do mycia w zmywarce do naczyń: wszystkie elementy poidełka poza filtrem i pompą nadają się do mycia w zmywarce Materiał: tworzywo sztuczne Zawartość dostawy: 1 poidełko fontanna, 1 pompa, 1 filtr, 1 AC/AC adapter 3 lata gwarancji (12 miesięcy na pompę) Pompa wymienna: Uwaga: Przy zamówieniu pompy wymiennej, przesyłka nie posiada adaptera sieciowego.

Wskazówka: w sytuacji korzystania z poidełka jednego zwierzęcia, zaleca się podmianę filtra co miesiąc. W przypadku większej liczby użytkowników może być niezbędna częstsza podmiana, gdyż zanieczyszczona sierścią i śliną woda może zatkać filtr, co w wyniku czego może prowadzić do przedwczesnego zużycia pompy.

Wodę w poidełku należy wymieniać przynajmniej raz w tygodniu, żeby zapobiec potencjalnemu odkładaniu się osadów kamienia. Dodatkowo zaleca się comiesięczne odwapnianie pompy.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.