Menu

Drzwiczki dla kota Cat Mate Large Cat Flap - Brązowe| -5% Rabat dla nowych klientów| Dostawa GRATIS + promocje

Cechy produktu
  • Producent Cat Mate 
Opis

Dzwiczki dla kota Cat Mate 221 Large są świetne dla wielkich kotów i psów z wysokością karku do 36 cm. Dysponują magnetycznym zamknięciem na cztery sposoby, o nieprzemakalnej i opornej na przeciągi konstrukcji, cicho zamykające i otwierające się.

znaczne koty posiadają nieszablonowe kryteria odnośnie hodowli i opieki. W pierwszej kolejności potrzebują one więcej miejsca, co oferują im dzwiczki Cat Mate z wielkimi rozmiarami - aby umożliwić luźne wejścia i wyjścia.

Drzwiczki Cat Mate 221 Large przez spełnienie tych kryteriów nadają się zarówno dla pokaźnych kotów jak i psów z wysokością karku do 36 cm, takich jak yorki, teriery, pekińczyki, jamniki czy pudle. Pokrywa pasuje do wszelkich drzwi o grubości do 5 cm.

Drzwiczki Cat Mate 221 Large są wyposażone w uszczelkę ze szczotką i zamek magnetyczny, które bronią przed przeciągami i deszczem. Zamek jest z jednej strony na tyle silny, żeby stawić czoło podmuchom wiatru, z drugiej strony żeby umożliwić zwierzęciu bezwysiłkowe przemieszczanie się.

Poruszanie się dzwiczek praktycznie nie wywołuje żadnych dźwięków, tym samym nie przeszkadza ani Tobie, ani zwierzęciu. Dzięki zamknięciu na cztery sposoby z podwójną regulacją możesz określić, czy chcesz dzwiczki w całości otworzyć, zamknąć bądź zamknąć w jedną stronę.

WYPRZEDAŻ 48h! dokonaj zakupu dzisiaj drzwiczki dla kota Cat Mate Large Cat Flap w super cenie! Drzwiczki dla kota Cat Mate 221 Large w skrócie: Nadające się dla kotów i drobnych psów (wysokość karku do 36 cm) obudowa dedykowana do drzwi o grubości do 5cm krystaliczna klapa: umożliwiająca wyglądanie Ciche otwieranie i zamykanie Prosta obsługa i montaż przystępne w kolorze brązowym lub białym Zamknięcie na cztery sposoby: drzwiczki pozwalają wejść, lecz nie pozwalają wyjść drzwiczki pozwalają wyjść, ale nie pozwalają wejść drzwiczki otwierają się w obie strony ( wejście / wyjście ) drzwiczki są zamknięte wymiary całkowite: szer.

23,5 x wys. 25,2 cm wymiary wycięcia: szer. 21 x dł. 22,7 cm rozmiary klapy: szer. 18 x dł. 19,7 cm Montaż: nadające się do każdych drzwi o grubości do 5 cm Ochrona przed przeciągami i deszczem: dzięki zamkowi magnetycznemu i uszczelce ze szczotką 3 lata gwarancji Uwaga!

Oferta dotyczy jedynie numeru 758341. Więcej danych o produktach odszukasz tutaj: Drzwiczki dla kota Cat Mate Large Cat Flap

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.