Menu

Drzwiczki dla kota SureFlap Connect z microchipem - Zestaw: drzwiczki z microchipem oraz port| Darmowa Dostawa od 89 zł i Super Promocje od zooplus!

Cechy produktu

  • Producent SureFlap 

Opis

video gromadzi napisy w języku polskim. Jeżeli ich nie widzisz, zobacz ustawienia na YT. Podaruj swemu kotu odrobinę niezależności – drzwiczki dla kota SureFlap Connect z czytnikiem mikrochipów to obecnie najmocniej innowacyjne technologicznie rozwiązanie.

Możesz nimi sterować ze smartfona za pomocą bezpłatnej aplikacji. Port SureFlap (do nabycia osobno) przesyła dane z drzwiczek bezpośrednio na Twoje urządzenie przenośne. Dzięki temu możesz nie tylko sprawdzić, kiedy Twoi podopieczni skorzystali z drzwiczek, ale także w każdej chwili z dowolnego miejsca kontrolować czas zablokowania i odblokowania wejścia.

Dzięki progresywnej technice DualScan™ możesz ustawić jednostkowy dostęp dla każdego ze swoich kotów. Po zarejestrowaniu zwierzęcia prezentowane drzwiczki z 4-drożną blokadą otwierają się tylko dla nich i wysyłają dodatkowe i statystyki dotyczące korzystania z drzwiczek bezpośrednio na Twój smartfon.

Czujniki w drzwiczkach rozpoznają numery chipów Twoich zwierząt i tym samym zapobiegają wchodzeniu nieproszonych gości do środka. Kup teraz drzwiczki dla kota SureFlap Connect z czytnikiem mikrochipów w super cenie!

Drzwiczki dla kota SureFlap Connect z czytnikiem mikrochipów w skrócie: Drzwiczki dla kota, z czytnikiem mikrochipów i 4-drożną blokadą Sterowanie i kontrola przy pomocy portu i smartfona w każdej chwili zapobiegają wejście obcym zwierzętom: dostęp tylko dla zwierząt zapisanych w pamięci urządzenia Możliwość rejestracji do 32 numerów chipów Działanie na mikrochip: kompatybilne ze wszystkimi typowymi numerami chipów (9-, 10- i 15-cyfrowymi) dodatkowo dla kotów bez chipa: możliwość zastosowania także przy użyciu zawieszki do obroży RFID Sure Petcare (do nabycia osobno) gratisowa aplikacja Sure Petcare dla systemów iOS i Android: Otwieranie i zamykanie: możliwość zdalnego sterowania przez aplikację, w każdej chwili i z dowolnego miejsca Powiadomienia push: powiadomienia wysyłane w czasie rzeczywistym bezpośrednio na Twój smartfon w chwili, gdy Twój kot wchodzi albo wychodzi z domu Historia aktywności: użyteczne statystki wejść i wyjść Twojego kota Alarm: wysyła ostrzeżenia na Twój smartfon w chwili, gdy obce zwierzę próbuje wtargnąć do Twojego domu Dostęp z kilku smartfonów: możliwość dodania kilku osób do jednego gospodarstwa domowego i nadania im jednostkowych uprawnień technika DualScan™ z podwójną anteną: możliwość ustawienia jednostkowego dostępu dla wybranych kotów Port w profilu sympatycznej głowy kota: połączenie z routerem, zezwala na połączenie z 10 produktami SureFlap Connect, przesyła dane na Twój smartfon w czasie rzeczywistym (port do nabycia osobno) dane technologiczne: Drzwiczki dla kota: Zasilanie bateryjne 4 baterie alkaliczne 1,5 V, rodzaju AA (nie są załączone do zestawu) Żywotność baterii: 6 miesięcy Kontrolka LED ostrzega przed niskim stanem naładowania baterii Praca bez zewnętrznego zasilacza Port: 2,4 GHz kabel USB: dł.

1,5 m przewód sieciowy: dł. 1,5 m Wtyczka sieciowa z 2 adapterami do montażu Napięcie wejściowe: 100–240 V, 0,2 A, 50–60 Hz; napięcie wyjściowe: 5,0 V, 1,2 A Aplikacja: kryteria dotyczące systemu operacyjnego urządzenia przenośnego: iOS 9 albo Android 4.4 albo wyższa wersja oczekiwania dotyczące oglądarki: najnowsza wersja Chrome, Internet Explorer, Firefox albo Safari w systemach Windows 7 lub Mac OS X 10.9 albo w systemach wyższych wersji Gwarancja: 3 lata Bezpieczne i mocne wykonanie progresywne wzornictwo Kolor: biały 4 tryby otwierania: możliwość ustawienia ręcznie bezpośrednio na drzwiczkach lub zdalnie przez smartfon Pozycja 1: kot może wejść i wyjść Pozycja 2: kot może tylko wejść Pozycja 3: kot może tylko wyjść Pozycja 4: pełna blokada wymiary: Drzwiczki: rozmiary całkowite (szer.

x wys.): 21 x 21 cm Wykrój w drzwiach/ścianie (szer. X wys.): 16,5 x 17,1 cm Wykrój w szkle: Ø 21,2 cm Wejście (szer. X wys.): 14,2 x 12 cm Głębokość tunelu: 7 cm Port (do nabycia osobno): rozmiary całkowite z uszami (Ø x wys.): 9 x 6,9 cm Możliwość konstrukcji: wszystkie typy okien, drzwi i ścian Adapter montażowy do szyb szklanych (do nabycia osobno): Montaż realny też w podwójnej szybie Średnica: 28,5 cm Zakrywa wykroje o średnicy od 21 cm do 26 cm Przedłużenie tunelu (do nabycia osobno): Do montażu w ścianie Jeden komponent przedłuża tunel o 5 cm Możliwość połączenia kilku komponentów Ochrona przed przeciągiem Zawartość przesyłki: drzwiczki dla kota SureFlap Connect z czytnikiem mikrochipów, 1 rama zewnętrzna, 2 zaślepki na wkręty do ramy, wkręty o 3 zróżnicowanych długościach Uwaga: Baterie nie są dołączone do zestawu.

Wytyczne dotyczące utylizacji baterii: mnóstwo maszyn dostarczanych jest w pakiecie z bateriami służącymi np. Do zasilania pilotów zdalnego sterowania. Ponadto same urządzenia mogą być zaopatrzone we zastosowane na stałe baterie lub akumulatory.

W związku z dystrybucją takich baterii lub akumulatorów jako sprzedawca jesteśmy zobowiązani do poinformowania naszych klientów, iż wyrzucanie baterii do zwykłych odpadów gospodarstwa domowego jest zabronione.

Baterie mogą zawierać substancje szkodliwe, takie jak kadm, ołów czy rtęć. Zużyte baterie należy przekazać do przewidzianego w przepisach obowiązującego prawa, lokalnego punktu zbiorczego albo lokalnemu sprzedawcy.

Uwaga! Promocja dotyczy jedynie oferty o numerze 802711.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.