Menu

Ferplast Swing 15 drzwiczki dla dużych psów - brązowe

Cechy produktu

  • Producent Ferplast 

Opis

Ferplast Swing - drzwiczki


Dzięki linii produktów Ferplast Swing możesz zainstalować wejście przeznaczone wyłącznie dla twojego czworonożnego przyjaciela.

Montaż jest mozliwy w drzwiach z drewna, metalu lub szkła, a także w ścianach z cegły.Docelowe gatunki:

  • Dla kotów i drobnych psów polecamy Swing 1, 3 albo 5.
  • Dla przeciętnych i obszernych psów i wielkich kotów, bardziej odpowiednie są modele Swing 9, 11 albo 15.
  • Model Swing 7 zaopatrzono w system magnetyczny i jest nadzwyczajny dla kotów.Klapy uchylne w modelach Swing 5, 7, 9, 11, 15 wyposażone są w progresywny system antyprzeciągowy (nie dotyczy modeli Swing 1 i 3).


Kolejną ważną cechą jest 4-kierunkowy system blokowania drzwiczek (nie dotyczy modelu Swing 1), który pozwala dopasować wariant otwierania zgodnie z Twoimi potrzebami:

  • tylko wejście,
  • tylko wyjście,
  • wejście i wyjście - otwarte w obu kierunkach,
  • zamknięte w obu kierunkach.

Model Swing 1 posiada blokadę dwukierunkową zezwalającą otworzyć lub zamknąć drzwiczki.


w dodatku modele Swing 5, 7 i 9 są wyekwipowane we wskaźnik przejścia, który pomoże ci momentalnie ocenić, gdzie znajduje się twoje zwierzę. Wskaźnik przejścia to "flaga" umieszczona na dnie klapy - będzie wskazywała kierunek, w którym twój pupil ostatnio przechodził.


na dodatek modele Swing 5, 7, 9, 11 i 15 są zaopatrzone w tunel o długości 5 cm, dzięki temu można drzwiczki zintegrować do dowolnej konstrukcji. Tunele przystępne w modelu Swing 5, 9, 11 i 15 możesz także przyciąć, by je lepiej zespolić (przycinanie nie dotyczy modelu Swing 7, który wyposażono w delikatny mechanizm magnetyczny).

w sytuacji modelu Swing 5 i modeli Swing 1 i 3 dla mniejszych zwierząt domowych, które są wyekwipowane w częściowe tunele, przystępny jest nowy modułowy tunel przedłużający jako wyposażenie dopełniające i ma głębokość 5 cm (śruby nie są załączone).


Uwaga:

przed montażem w szklanych budowach radzimy skonsultować się ze szklarzem, ponieważ nie ma możliwości wywiercenia otworów w hartowanym szkle bezpiecznym lub podwójnych szybach, o ile nie zostały one wcześniej wyprodukowane podczas produkcji.rozmiary Swing 15:

Całkowity rozmiar drzwi wraz z oprawą:

  • 41,2 x 9,6 x 48,2 cm


rozmiar otworu wejściowego:

  • 29,7 x 34,5 cm

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.