Menu

Ferplast Swing 7 - brązowe

Cechy produktu

  • Producent Ferplast 

Opis

Ferplast Swing – drzwiczki Dzięki linii produktów Ferplast Swing możesz zainstalować wejście przeznaczone wyłącznie dla twojego czworonożnego przyjaciela. Montaż jest mozliwy w drzwiach z drewna, metalu albo szkła i w ścianach z cegły.

Docelowe gatunki: Dla kotów i niepokaźnych psów polecamy Swing 1, 3 lub 5. Dla przeciętnych i znacznych psów i obszernych kotów, bardziej optymalne są modele Swing 9, 11 albo 15. Model Swing 7 zaopatrzono w system magnetyczny i jest doskonały dla kotów.

W tym modelu jest lekka i praktyczna magnetyczna zawieszka, przeznaczona do kociej obroży – magnetyczny klucz odblokowuje drzwi zbliżeniowo. Klapy uchylne w modelach Swing 5, 7, 9, 11, 15 wyekwipowane są w nowoczesny system antyprzeciągowy (nie dotyczy modeli Swing 1 i 3).

Kolejną ważną cechą jest 4-kierunkowy system blokowania drzwiczek (nie dotyczy modelu Swing 1), który pozwala dopasować wariant otwierania zgodnie z Twoimi potrzebami: tylko wejście, tylko wyjście, wejście i wyjście – otwarte w obu kierunkach, zamknięte w obu kierunkach.

Model Swing 1 posiada blokadę dwukierunkową zezwalającą otworzyć albo zamknąć drzwiczki. Na dodatek modele Swing 5, 7 i 9 są wyposażone we wskaźnik przejścia, który pomoże ci prędko ocenić, gdzie znajduje się twoje zwierzę.

Wskaźnik przejścia to "flaga" umieszczona na dnie klapy – będzie wskazywała kierunek, w którym twój pupil ostatnio przechodził. Na dodatek modele Swing 5, 7, 9, 11 i 15 są zaopatrzone w tunel o długości 5 cm, dzięki czemu można drzwiczki zintegrować do dowolnej konstrukcji.

Tunele przystępne w modelu Swing 5, 9, 11 i 15 możesz także przyciąć, aby je lepiej związać (przycinanie nie dotyczy modelu Swing 7, który wyekwipowano w delikatny mechanizm magnetyczny). W sytuacji modelu Swing 5 i modeli Swing 1 i 3 dla mniejszych zwierząt domowych, które są wyekwipowane w częściowe tunele, dostępny jest nowy modułowy tunel przedłużający jako wyposażenie dopełniające i ma głębokość 5 cm (śruby nie są załączone).

Uwaga: przed montażem w szklanych konstrukcjach radzimy skonsultować się ze szklarzem, ponieważ nie ma możliwości wywiercenia otworów w hartowanym szkle bezpiecznym albo podwójnych szybach, o ile nie zostały one wcześniej tworzone podczas produkcji.

wymiary Swing 7: Całkowity rozmiar drzwi wraz z oprawą: 22,5 x 10,4 x 25,2 cm wymiar otworu wejściowego: 13,5 x 13,7 cm

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.