Menu

TRIXIE Kratka zabezpieczająca do okna biała prostokątna- RÓB ZAKUPY I ZBIERAJ PUNKTY PAYBACK - DARMOWA WYSYŁKA OD 99 ZŁ

Cechy produktu

  • Producent TRIXIE 

Opis

Uchylone okna są obszernym niebezpieczeństwem dla kotów, ponieważ z łatwością mogą się zaklinować i skaleczyć. Kratka zasłania niebezpieczne szczeliny powstałe w wyniku uchylenia okna i jest tak zaprojektowana,zapobiega wspinanie się poprzez kota.

Możliwość przyśrubowania albo przyklejenia, żeby zabezpieczyć okno z każdej strony. O ile to osiągalne zaleca się wmontowanie kratki ochronnej do ram okiennych za pomocą załączonych śrubek. Gwarantuje to trwałą i pewną ochronę dla Twojego kota.

W wypadku kiedy mocowanie kratki za pomocą śrubek nie byłoby osiągalne, można ją zamontować za pomocą pasków TESA-Power lub przykleić. Zalecane jest przymocowanie kratki w taki sposób, abyś mógł ją później bezproblemowo rozmontować.

Kolor: biały Opakowanie zawiera jedną część (kratka na jedną stronę). Dokonaj zakupu dzisiaj kratkę ochronną na okno Trixie w super cenie! Sposoby konstrukcji: Sposób nr. 1: Przymocowanie na bocznej stronie okna Wysokość 62,5 cm Szerokość 8 - 16 cm Odstęp kratek ok.

1,5 cm 1 boczna część Sposób nr. 2: Przymocowanie nad bądź pod oknem 65 x 16 cm 1 sztuka Odstęp kratek ok. 1,5 cm Uwaga! Promocja dotyczy jedynie oferty o numerze 803766.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.