Menu

TRIXIE Kratka zabezpieczająca do okna biała skośna- RÓB ZAKUPY I ZBIERAJ PUNKTY PAYBACK - DARMOWA WYSYŁKA OD 99 ZŁ

Cechy produktu

  • Producent TRIXIE 

Opis

Uchylone okna są sporym niebezpieczeństwem dla kotów, ponieważ prosto mogą się zaklinować i skaleczyć. Kratka zasłania niebezpieczne szczeliny powstałe w wyniku uchylenia okna i jest tak zaprojektowana,uniemożliwia wspinanie się poprzez kota.

Możliwość przyśrubowania lub przyklejenia, żeby zabezpieczyć okno z każdej strony. O ile to możliwe zaleca się wmontowanie kratki ochronnej do ram okiennych przy pomocy dołączonych śrubek. Zagwarantuje to trwałą i pewną ochronę dla Twojego kota.

W wypadku kiedy mocowanie kratki za pomocą śrubek nie byłoby realne, można ją zamontować przy pomocy pasków TESA-Power lub przykleić. Zalecane jest przymocowanie kratki w taki sposób, abyś mógł ją później bezproblemowo rozmontować.

Kolor: biały Opakowanie gromadzi jedną część (kratka na jedną stronę). Kup teraz kratkę ochronną na okno Trixie w super cenie! Sposoby montażu: Sposób nr. 1: Przymocowanie na bocznej stronie okna Wysokość 62,5 cm Szerokość 8 - 16 cm Odstęp kratek ok.

1,5 cm 1 boczna część Sposób nr. 2: Przymocowanie nad bądź pod oknem 65 x 16 cm 1 sztuka Odstęp kratek ok. 1,5 cm Uwaga! Promocja dotyczy jedynie oferty o numerze 803766.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.