Menu

TRIXIE Łopatka do kuwety duża 4050

Cechy produktu

  • Producent Trixie 

Opis

TRIXIE Łopatka do kuwety obfita to nieoceniona pomoc w utrzymaniu stosownej higieny toalety Twojego mruczącego zwierzaka. Lekka konstrukcja umożliwia szybkie zebranie zbrylonych kawałków żwirku i pomaga zachować świeżość kuwety. Wysokiej jakości plastik użyty w procesie produkcji to gwarancja długiego czasu używania i niezwykłej wygody.

mocne strony:


- tworzona z plastiku propozycja jest przystępna do utrzymania w czystości i gwarantuje, iż na jej powierzchni nie namnożą się szkodliwe bakterie,

- świetna jakość artykułu pozwala zaspokoić oczekiwania choćby najistotniej wymagających klientów i ich pupili,

- łopatka umożliwia higieniczne czyszczenie kociej toalety, bez potrzeby wykorzystywania dodatkowych akcesoriów,- łopatka oszczędza podściółkę: niezbrylone granulki przelatują przez otwory w łopatce, co zezwala na ich ponowne użycie i zapewnia oszczędność dla naszej kieszeni,

- żywe barwy stanowią rewelacyjny ozdobny zwykłego przedmiotu,

- nowoczesna sugestia idealnie stanie na wysokości zadania w przypadku zbrylającego podłoża, które wymaga usunięcia jedynie mokrych, zlepionych ze sobą części żwirku.

informacje szczegółowe

Artykuł nr 4050

rozmiar: M

barwy: rozmaite

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.