Menu

BEAPHAR FIPROTEC DOG M 1,34ML 1szt.

Cechy produktu

  • Producent Beaphar 

Opis

FIPROtec® M 134mg asygnowany dla psów od 10kg do 20kg

FIPROtec® - krople spot-on zawierające fipronil. Nieprzeciętna ochrona dla psów i kotów przed groźnymi ektopasożytami takimi jak pchły i kleszcze. Wyjątkowo prosta aplikacja zapewniająca długookresową ochronę. Substancja czynna bezpieczna dla zwierząt i ludzi. Przeróżne obszerności pipet pozwalają związać dawkę fipronilu do wielkości zwierząt.

FIPROtec® wyjątkowo poprawnie sprawdza się u zwierząt uwielbiających letnie zabawy w wodzie i u zwierząt wymagających regularnych kąpieli gdyż jego substancja czynna, którą jest fipronil, nie rozpuszcza się w wodzie.

Po jednorazowej aplikacji Fiprotec zabija wszystkie pchły, które są na psie i broni przed inwazją kolejnych osobników przez okres 5 tygodni. Fiprotec, przy regularnie powtarzanych aplikacjach, stanowi element wydajnej terapii alergicznego pchlego zapaleni skóry, o ile zostało ono wcześniej zdiagnozowane przez lekarza weterynarii.

produktywnie chroni przed inwazją najszczególniej wytrzymałych kleszczy (na których przeprowadzano to badanie, czyli Dermacentor reticulatus, Rhipicephalus sanguineus) – między 7. A 28. Dniem po aplikacji.

stosowanie

Zawarto pipety aplikowac na skórze grzbietu, pomiedzy lopatkami. Przed nalozeniem kropli odgarnac wlosy az do uwidocznienia skóry. Aplikacje powtarzac w zaleznosci od potrzeb, obecnosci pasozytów, zalozonego programu profilaktycznego, ale nie czesciej niz co 4 tyg. Zwierzeta zwazyc przed podaniem i dobrac optymalna wielkosc pipety, by uniknac przedawkowania. Nie glaskac zwierzat bezposrednio po aplikacji. Zapoznac sie z trescia ulotki przed uzyciem towaru leczniczego weterynaryjnego.

stosowanie u zwierząt ciężarnych należy skonsultować z lekarzem weterynarii.

Nie stosować u psów o masie ciała poniżej 5 kg.

UWAGA! Zgodnie z obowiązującymi przepisami, produkt jest dostępny do sprzedaży tylko w sytuacji odbioru osobistego albo zlecenia odbioru w wybranej firmie kurierskiej. Produkty znajdujące się na liście OTC nie mogą być sprzedawane poprzez sklep do gabinetów weterynaryjnych oraz sklepów zoologicznych.

UWAGA! Produkty lecznicze nie podlegają zwrotowi. Zwrot tego rodzaju produktów możliwy jest wyłącznie w sytuacji wady jakościowej artykułu albo jego niewłaściwego wydania. Podlega to regulacji art. 96 ustawy z dnia 6 września 2001r. - Prawo farmaceutyczne (Dz. U. Z 2008r., nr 45, poz. 271).

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.