Menu

Beaphar Vermicon Dog L krople dla dużych psów

Cechy produktu

  • Producent Beaphar 

Opis

Vermicon to preparat, który wykorzystuje substancję nie będącą ani lekiem, ani środkiem biobójczym - dimetikon. Jest zatem zupełnie bezpieczny dla psa, jak i jego otoczenia, ludzi i środowiska. równocześnie jego wydajność jest udowodniona naukowo i sprawna, co silnych leków. Generuje pewnego rodzaju powłokę, która uniemożliwia poruszanie się pasożytów, tworząc wyjątkowo nieprzyjazne środowisko. Kleszcze po znalezieniu się na zwierzęciu wędrują, żeby znaleźć dogodne miejsce infestacji. Złapane w swoistą pułapkę Vermiconu, szybko obumierają. Jego działanie jest czysto fizyczne, zatem nie jest zgubny ani dla innych zwierząt w mieszkaniu, ani dla dzieci, które głaszczą zwierzę. Preparat działa także na pchły we wszelkich stadiach ich życia.

w dodatku Vermicon wpływa pozytywnie na wygląd i funkcjonowanie skóry i sierści, wykazuje działanie kojące i nawilżające dzięki zawartości aloesu. Uzupełnienie nutą zapachową uwalnia na dodatek błogi, cytrusowo- miętowy zapach, który umila proces aplikacji.

Vermicon jest produktem w formie kropli spot-on.

Skład: Dimetikon, aloes, substancja zapachowa

Przeznaczenie: dla obfitych psów >30kg

Dawkowanie: Nanieść zawartość 1 pipety bezpośrednio na skórę w linii prostej wzdłuż grzbietu zwierzęcia, od szyi do ogona. Zabieg powtarzać co 4 tygodnie lub po każdym myciu z wykorzystaniem szamponu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.