Menu

Beaphar Vermicon Dog M krople dla średnich psów

Cechy produktu

  • Producent Beaphar 

Opis

Vermicon to preparat, który wykorzystuje substancję nie będącą ani lekiem, ani środkiem biobójczym - dimetikon. Jest zatem zupełnie bezpieczny dla psa, jak i jego otoczenia, ludzi i środowiska. jednocześnie jego sprawność jest udowodniona naukowo i wydajna, co silnych leków. Wytwarza pewnego typu powłokę, która uniemożliwia poruszanie się pasożytów, wytwarzając wyjątkowo nieprzyjazne środowisko. Kleszcze po znalezieniu się na zwierzęciu wędrują, żeby znaleźć dogodne miejsce infestacji. Złapane w swoistą pułapkę Vermiconu, błyskawicznie obumierają. Jego działanie jest czysto fizyczne, zatem nie jest szkodliwy ani dla innych zwierząt w mieszkaniu, ani dla dzieci, które głaszczą zwierzę. Preparat działa także na pchły we wszelkich stadiach ich życia.

ponadto Vermicon wpływa pozytywnie na wygląd i funkcjonowanie skóry i sierści, wykazuje działanie kojące i nawilżające dzięki zawartości aloesu. Uzupełnienie nutą zapachową uwalnia w dodatku błogi, cytrusowo- miętowy zapach, który umila proces aplikacji.

Vermicon jest produktem w formie kropli spot-on.

Skład: Dimetikon, aloes, substancja zapachowa

Przeznaczenie: dla przeciętnych psów 15-30kg

Dawkowanie: Nanieść zawartość 1 pipety bezpośrednio na skórę w linii prostej wzdłuż grzbietu zwierzęcia, od szyi do ogona. Zabieg powtarzać co 4 tygodnie albo po każdym myciu z wykorzystaniem szamponu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.