Menu

FRONTLINE Spray aerozol natryskowy dla psów i kotów 100 ml - DARMOWA DOSTAWA OD 95 ZŁ!

Cechy produktu

  • Producent FRONTLINE 

Opis

szybkiE DZIAŁANIE dla psów i kotów Frontline Spray zabija pchły i kleszcze w gospodarstwie domowym z wieloma zwierzętami.niepowtarzalne nośniki substancji czynnej - fipronilu - wnikają w gruczoły łojowe skóry i w mieszki włosowe, prędko rozprzestrzeniając się po całej powierzchni skóry psa.

Ciągle uwalnia się na powierzchnię skóry wraz z fizjologicznie wydzielanym łojem. Środek jest wodo- i światłoodporny. NAZWA artykułu LECZNICZEGO WETERYNARYJNEGO Frontline Spray 250 mg/100 ml aerozol natryskowy dla psów i kotów.

POSTAĆ FARMACEUTYCZNA Aerozol natryskowy. SKŁAD JAKOŚCIOWY I ILOŚCIOWY artykułu LECZNICZEGO Substancja czynna: Fipronil 250 mg/100 ml. WyszczególnionIA Do używania leczniczego i zapobiegawczego u psów opadniętych przez pchły (Ctenocephalides spp.) i kleszcze (Rhipicephalus spp., Dermacentor spp., Ixodes spp.).

Do wykorzystywania leczniczego i uniemożliwiawczego u kotów opadniętych poprzez pchły (Ctenocephalides felis) i kleszcze (Rhipicephalus spp., Ixodes spp.). Do uniemożliwiania i leczenia inwazji wszołów u psów i kotów (Trichodectes canis, Felicola subrostratus).

Preparat Frontline Spray gwarantuje ochronę: przed infestacją pchłami przez okres: 3 miesięcy u psów i 5-6 tygodni u kotów; przed opadnięciem kleszczami – przez okres 3 do 5 tygodni; przed infestacją wszołami przez okres: do 63 dni u psów i do 42 dni u kotów.

produkt może być używany jak składowa terapii w zapobieganiu i leczeniu alergicznego pchlego zapalenia skóry. PRZECIWWSKAZANIA Nie stosować u zwierząt chorych (choroby układowe, stany gorączkowe) lub w okresie rekonwalescencji.

Nie stosować u królików, u których preparat może wywoływać objawy niechciane a nawet prowadzić do śmierci. ZALECANY SPOSÓB użycia: Równomiernie rozpylić preparat "pod włos" odgarniając sierść zwierzęcia tak,a by dotarł on do skóry na grzbiecie, plecach, karku, stronie brzusznej i bocznej tułowia oraz na nogach.

Należy zwilżyć sierść na całej jej długości. Następnie wetrzeć preparat w skórę zwierzęcia i pozostawić do wyschnięcia. Zabieg zaleca się wykonywać na dworze lub w korzystnie wentylowanych pomieszczeniach.

NAZWA I ADRES PODMIOTU ODPOWIEDZIALNEGOBoehringer Ingelheim Animal Health France SCS, 29 avenue Tony Garnier, 69007 LYON, FRANCJA ADRES PRZEDSTAWICIELA PODMIOTU ODPOWIEDZIALNEGOBoehringer Ingelheim Sp.

z o.o., ul. Klimczaka 1, 02-797 Warszawa, tel. 22 699 06 99, fax 22 699 06 98 NUMER POZWOLENIA NA DOPUSZCZENIE DO OBROTU150/95 artykuł LECZNICZY WYDAWANY BEZ PRZEPISU LEKARZA – OTC DATA AKTUALIZACJI SKRÓCONEJ informacji O LEKUCzerwiec 2020 Przed wykorzystaniem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania.

Butelka: 100 ml

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.