Menu

Frontline Spray przeciw pasożytom 250ml

Cechy produktu

  • Producent frontline 

Opis

Frontline areozol natryskowy przeciw pasożytom dla psa i kota 250 ml
Skuteczny spray przeciw pchłom i kleszczom dla psa i kota. Frontline spray można stosować u szczeniąt (już od 3 miesiąca życia), a także kociąt (od 5 tygodnia). Komfortowy aplikator pozwoli na równomierne rozprowadzenie preparatu.
SKŁAD JAKOŚCIOWY I ILOŚCIOWY artykułu LECZNICZEGO Substancja czynna: Fipronil 250 mg/100 ml.
UWAGA! Zgodnie z obowiązującymi przepisami, produkt jest dostępny do sprzedaży tylko w przypadku odbioru osobistego albo zlecenia odbioru w wybranej firmie kurierskiej. Produkty znajdujące się na liście OTC nie mogą być sprzedawane przez sklep do gabinetów weterynaryjnych, a także sklepów zoologicznych.

UWAGA! Produkty lecznicze nie podlegają zwrotowi. Zwrot tego rodzaju produktów osiągalny jest wyłącznie w przypadku wady jakościowej produktu albo jego niewłaściwego wydania. Podlega to regulacji art. 96 ustawy z dnia 6 września 2001r. - Prawo farmaceutyczne (Dz. U. Z 2008r., nr 45, poz. 271).

wyodrębnionIA Do użytkowania leczniczego i uniemożliwiawczego u psów opadniętych przez pchły (Ctenocephalides spp.) i kleszcze (Rhipicephalus spp., Dermacentor spp., Ixodes spp.). Do wykorzystywania leczniczego i zapobiegawczego u kotów opadniętych przez pchły (Ctenocephalides felis) i kleszcze (Rhipicephalus spp., Ixodes spp.). Do uniemożliwiania i leczenia inwazji wszołów u psów i kotów (Trichodectes canis, Felicola subrostratus). Preparat Frontline Spray zagwarantuje ochronę: przed infestacją pchłami przez okres: 3 miesięcy u psów i 5-6 tygodni u kotów; przed opadnięciem kleszczami – poprzez okres 3 do 5 tygodni; przed infestacją wszołami poprzez okres: do 63 dni u psów i do 42 dni u kotów. Artykuł może być używany jako składowa terapii w uniemożliwianiu i leczeniu alergicznego pchlego zapalenia skóry.
PRZECIWWSKAZANIA Nie stosować u zwierząt chorych (choroby układowe, stany gorączkowe) lub w okresie rekonwalescencji. Nie stosować u królików, u których preparat może wywoływać objawy niepożądane a choćby prowadzić do śmierci.

NAZWA I ADRES PODMIOTU ODPOWIEDZIALNEGO Boehringer Ingelheim Animal Health France SCS, 29 avenue Tony Garnier, 69007 LYON, FRANCJA
ADRES PRZEDSTAWICIELA PODMIOTU ODPOWIEDZIALNEGO Boehringer Ingelheim Sp. Z o.o., ul. Klimczaka 1, 02-797 Warszawa, tel. 22 699 06 99, fax 22 699 06 98 NUMER POZWOLENIA NA DOPUSZCZENIE DO OBROTU 150/95
towar LECZNICZY WYDAWANY BEZ PRZEPISU LEKARZA – OTC
Przed wykorzystaniem zapoznaj się z treścią ulotki załączonej do opakowania.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.