Menu

FRONTLINE Tri-Act przeciw pasożytom dla średnich psów M (10-20 kg) 3 pipetki - DARMOWA DOSTAWA OD 95 ZŁ!

Cechy produktu

  • Producent FRONTLINE 

Opis

ULTRASZYBKI EFEKT asygnowany wyłącznie dla psów ras przeciętnych (10 - 20 kg) Frontline Tri-Act eliminuje pasożyty już w 6 godzin*. Zabija pchły oraz odstrasza i zabija kleszcze i owady latające. 1. Odstrasza kleszcze i owady latające W okresie wiosennym i letnim pies jest narażony na ataki owadów latających (muchówki, komary, muchy z typu Stomoxys calcitrans).

Ich ugryzienia nie muszą być groźne, jednak zdarza się, że są bolesne i mogą wywoływać reakcje alergiczne.Niosą też ryzyko zarażenia poważnymi chorobami. Frontline Tri-Act odstrasza kleszcze i owady latające.

2. Likwiduje kleszcze i pchły Kleszcze przyczepiają się do skóry i pasożytują choćby przez kilka dni. Samica kleszcza może rozszerzyć swój rozmiar aż 120 razy podczas pobierania krwi na zwierzęciu. Pchły rozmnażają się nad wyraz prędko i w krótkim czasie są w stanie zainfekować nie tylko psa, lecz i cały dom.

Aplikując Frontline Tri-Act w każdym miesiącu, możesz pousuwać pchły zanim zdążą złożyć jaja i uniemożliwić kleszczom przyczepienie się do sierści czworonoga. W taki sposób nie tylko prędko pozbywasz się groźnych pasożytów i chronisz psa przed potencjalnymi chorobami,też uniemożliwiasz rozprzestrzenieniu się pcheł w otoczeniu.

3. Chroni psa Ektopasożyty mogą być źródłem poważnych chorób, które zagrażają psu. Komary mogą przenosić nicienie, kleszcze – patogeny powodujące babeszjozę i boreliozę, a pchły mogą zarazić Twojego psa tasiemcem.

Te choroby charakteryzują się rozmaitymi objawami: gorączką, ospałością, anemią, spadkiem masy ciała i mogą choćby doprowadzić do śmierci. Frontline Tri-Act broni psa dzień po dniu. Najnowsze badania potwierdziły, że połączenie substancji czynnych Fipronilu i Permetryny wykazuje trwałe działanie bójcze w stosunku do trzech gatunków kleszczy oraz pcheł C.

felis4 w 6 godzinie od inwazji, przez cały miesiąc. NAZWA towaru LECZNICZEGO WETERYNARYJNEGO Frontline Tri-Act roztwór do nakrapiania dla psów 10 - 20 kg. SKŁAD JAKOŚCIOWY I ILOŚCIOWY: 1 ml roztworu zawiera: Fipronil – 67,6 mg, Permetryna - 504,8 mg POSTAĆ FARMACEUTYCZNA Roztwór do nakrapiania na skórę wyszczególnionIA Leczenie i zapobieganie inwazjom pcheł i/albo kleszczy połączone z działaniem odstraszającym owady: moskity, kąsające muchówki i/albo komary.

Pchły: Leczenie i uniemożliwianie inwazjom pcheł Ctenocephalides felis, a także uniemożliwianie inwazjom pcheł Ctenocephalides canis. Jedno podanie towaru zapobiega nowym inwazjom pcheł przez 4 tygodnie. U zwierząt ze zdiagnozowanym alergicznym pchlim zapaleniem skóry produkt można wykorzystywać jako komponent terapii.

Kleszcze: Leczenie i zapobieganie inwazjom kleszczy (Dermacentor reticulatus, Ixodes ricinus i Rhipicephalus sanguineus). Jedno podanie artykułu usuwa (Dermacentor reticulatus, Ixodes ricinus, Rhipicephalus sanguineus) i odstrasza kleszcze (Ixodes ricinus, Rhipicephalus sanguineus) przez 4 tygodnie po zabiegu oraz odstrasza Dermacentor reticulatus od 7 dnia do 4 tygodni po zabiegu.

Komary i moskity: Odstrasza (zniechęca do pobierania pokarmu) moskity (Phlebotomus perniciosus) przez 3 tygodnie, a także komary (Culex pipiens, Aedes albopictus) poprzez 4 tygodnie. Likwiduje moskity (Phlebotomus perniciosus) i komary (Aedes albopictus) przez 3 tygodnie.

Muchy: Odstrasza (zniechęca do pobierania pokarmu) i eliminuje muchy z typu Stomoxys calcitrans poprzez 5 tygodni. PRZECIWWSKAZANIA Nie stosować u zwierząt chorych albo wracających do zdrowia. Stosować wyłącznie u psów.

Nie stosować u kotów ani u królików ze względu na możliwość wystąpienia działań niepożądanych, a nawet śmierci. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na substancje czynne albo na dowolną substancję pomocniczą NAZWA I ADRES PODMIOTU ODPOWIEDZIALNEGOBoehringer Ingelheim Animal Health France SCS, 29 avenue Tony Garnier, 69007 LYON, FRANCJA ADRES PRZEDSTAWICIELA PODMIOTU ODPOWIEDZIALNEGOBoehringer Ingelheim Sp.

z o.o., ul. Klimczaka 1, 02-797 Warszawa, tel. 22 699 06 99, fax 22 699 06 98 NUMER POZWOLENIA NA DOPUSZCZENIE DO OBROTU2459/15, 2460/15, 2461/15, 2462/15, 2463/15 produkt LECZNICZY WYDAWANY BEZ PRZEPISU LEKARZA – OTC DATA AKTUALIZACJI SKRÓCONEJ informacji O LEKUWrzesień 2020 Przed wykorzystaniem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania.

* szybkość bójcza: artykuł likwiduje świeże inwazje pcheł (C.canis, C.felis) w ciągu 6 godzin od 2 dni po podaniu przez okres pełnego miesiąca. Pchły C.felis bytujące na psie w momencie podania produktu zostają wyeliminowane w ciągu 24 godzin.

prędkość eliminacji istniejących wcześniej C.canis nie została zbadana. Towar usuwa świeże inwazje kleszczy (R.sanguineus i I.ricinus) w ciągu 6 godzin od 2 dnia po podaniu poprzez okres pełnego miesiąca.

Kleszcze (R.sanguineus, I.ricinus, D.reticulatus) bytujące na psie w momencie podania produk

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.