Menu

TRIXIE Uprząż Julius-K9, Mini-Mini/S: 40–53 cm, Fuksja - DARMOWA DOSTAWA OD 95 ZŁ!

Cechy produktu

  • Producent TRIXIE 

Opis

użyteczne szelki dla psa, nadzwyczajne dostosowanie do klatki dzięki czemu trafnie rozkładają nacisk. Uniemożliwiają naciskowi na gardło i nie utrudniają oddychania. Szelki zapewniają więcej miejsca pod łapami dzięki dopasowanemu krojowi pasa brzusznego przesuniętego w tył.

Są szczególnie wytrzymałe, oddychające, z przyjaznym dla skóry podbiciem. Posiadają w pełni dostosowywane pasy przy klatce i brzuchu. Mają miejscę do doczepienia lampki i ręczkę z dodatkowym pasem mocującym.

Odblaskowe komponenty rozszerzają bezpieczeństwo. W celu optymalnego wyboru uprzęży dla psa niezbędny jest staranny pomiar psa. Obwód klatki piersiowej psa należy mierzyć w odległości grubości czterech palców od przednich łap przy wymiarach 0, 1, 2, 3 i 4, i dwóch palców, w sytuacji rozmiarów Baby1 i Baby2 Przy zakładaniu uprzęży na psa należy zwrócić szczególną uwagę na dobre wyregulowanie pasa brzusznego /wokół klatki piersiowej/ i pasa piersiowego.

Gdy pas brzuszny jest zbyt ciasno wyregulowany pies odczuwa zdecydowany dyskomfort, a przy zbyt niedługim pasie piersiowym jednocześnie pas brzuszny jak i klamra mogą przesuwać się pod pachę i boleśnie obetrzeć skórę.

Przy właściwie wyregulowanym pasie brzusznym bez trudu włożymy palce pomiędzy uprząż a grzbiet psa. Rozmiar: Mini-Mini/swymiary: 40-53 cm/22 mmKolor: fuksja

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.