Menu

Obroża przeciw pchłom i kleszczom dla dużych psów HAPPS

Cechy produktu

  • Producent Bros 

Opis

W szerokiej ofercie produktów z marki Bros przystępna jest producent HAPPS przeznaczona dla ukochanych zwierzaków domowych, takich jak psy i koty. Obroża marki HAPPS zagwarantuje psom długookresową ochronę przed pchłami i kleszczami.

Dla każdego psa spacer jest okazją do zabawy i radości. Dlatego bardzo ważne jest, żeby zapewnić naszym pupilom jak najkorzystniejszą ochronę przed kleszczami, które mogą być nosicielami istotnie niebezpiecznych patogenów.

Taką ochronę zapewniają obroże HAPPS dla pokaźnych psów. Substancją czynną jest permetryna, która równocześnie odstrasza dorosłe pasożyty, jak i niszczy ich larwy i jaja. Dawka środka aktywnego biologicznie jest przypasowana tak, aby produktywnie bronić przed pasożytami choćby obfite psy.

Specjalna struktura obroży sprawia, że jest ona niepodatna na działanie wody i wilgoci, dzięki czemu może być noszona stale, bez względu na pogodę, co zasadniczo pokaźniejsza jej efektywność. Pełna długość obroży to 60 cm z możliwością regulacji długości.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.