Menu

Obroża przeciw pchłom i kleszczom dla małych psów HAPPS

Cechy produktu

  • Producent Bros 

Opis

W szerokiej ofercie produktów z firmy Bros przystępna jest producent HAPPS przeznaczona dla ukochanych zwierzaków domowych, takich jak psy i koty. Obroża firmy HAPPS gwarantuje psom długofalową ochronę przed pchłami i kleszczami.

Dla każdego psa spacer jest okazją do zabawy i radości. Dlatego bardzo ważne jest, by zapewnić naszym pupilom jak najkorzystniejszą ochronę przed kleszczami, które mogą być nosicielami bardzo niebezpiecznych patogenów.

Taką ochronę gwarantują obroże HAPPS dla niewielkich psów. Substancją czynną jest permetryna, która jednocześnie odstrasza dorosłe pasożyty, jak i niszczy ich larwy i jaja. Dawka środka aktywnego biologicznie jest przypasowana dla małych psów.

Specjalna struktura obroży sprawia, że jest ona odporna na działanie wody i wilgoci, dzięki temu może być noszona stale, bez względu na pogodę, co znacząco zwiększa jej skuteczność. Kompletna długość obroży to 35 cm z możliwością regulacji długości.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.