Menu

Opinel - Inox France By Jeremyvile Nóż

Cechy produktu

  • Producent Opinel 

Opis

Opinel to francuska producent z ponad stuletnią historią specjalizująca się w wyrobie najwyższej jakości noży funkcjonalnych oraz kuchennych. Założona poprzez Joseph'a Opinela firma od początku istnienia produkuje swoje wyroby w rodzinnym mieście założyciela Chambery.

Do produkcji rękojeści używa się różnych specjalnie wyselekcjowanych Jgatunków drewna, a do produkcji ostrzy wysokiej jakości stali węglowej i modyfikowanej, rdzoodpornej szwedzkiej stali 12C27 Sandvik.

Założeniem firmy Opinel jest produkcja najwyższej jakości produktów, które genialnie znajdują użycie u wszystkich wielbicieli natury, turystów i wszelkiej maści majsterkowiczów. Jeden z trzech noży z kolekcji limitowanej "France!" producenta Opinel.

Projekt na rękojeści został wytwarzany przez Jeremyville.użyteczna rękojeść produkowana jest z drewna bukowego. Głownia o długości 8,5 cm. Wytwarzana jest ze stali nierdzewnej Sandvik 12C27. Nóż wyposażony jest w system blokady Virobloc – blokuje on głownię w stanie otwartym lub zamkniętym co gwarantuje bezpieczeństwo przy wykorzystywaniu.Zapakowany w stylowe pudełko prezentowe.

Limitowany oryginalny nóż genialnie nada się na prezent.właściwości:Długość całkowita: 195 mm,Długość w stanie złożonym: 110 mm,Długość głowni: 85 mm,Stal: nierdzewna, modyfikowana Sandvik 12C27,Blokada: Virobloc,Waga: 44 g.Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem firmy Opinel w Polsce.

nabywając w naszym sklepie mają Państwo gwarancje zakupu oryginalnego produktu. Dziękujemy za zaufanie. Nie musisz się dodatkowo martwić dostawą. Dbamy o bezpieczne zapakowanie towaru. Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!

tel. 660 56 57 58 e-mail: bok@kuchniapremium.pl

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.