Menu

Opinel - Krzesiwo wymienne do noża Explore Earth

Cechy produktu

  • Producent Opinel 

Opis

Opinel to francuska marka z ponad stuletnią historią specjalizująca się w wyrobie najwyższej jakości noży użytecznych oraz kuchennych. Założona przez Joseph'a Opinela producent od początku istnienia produkuje swoje wyroby w rodzinnym mieście założyciela Chambery.

Do produkcji rękojeści używa się różnorodnych specjalnie wyselekcjowanych Jgatunków drewna, a do produkcji ostrzy wysokiej jakości stali węglowej i modyfikowanej, rdzoodpornej szwedzkiej stali 12C27 Sandvik.

Założeniem firmy Opinel jest produkcja najwyższej jakości produktów, które rewelacyjnie znajdują wykorzystanie u wszelkich sympatyków natury, turystów i wszelkiej maści majsterkowiczów. Krzesiwo wymienne do noża Explore 002013Właściwości:Kolor: Orange.Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem marki Opinel w Polsce.

nabywając w naszym sklepie posiadają Państwo gwarancje zakupu oryginalnego towaru. Dziękujemy za zaufanie. Nie musisz się w dodatku martwić dostawą. Dbamy o bezpieczne zapakowanie towaru. Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz albo zadzwoń!

tel. 660 56 57 58 e-mail: bok@kuchniapremium.pl

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.