Menu

Transporter STEFANPLAST Guliver 2 Niebieski

Cechy produktu

  • Producent stefanplast 

Opis

Transporter Gulliver 2 tworzony jest z najkorzystniejszego włoskiego plastiku. Pasuje do transportu kotów, psów,, a także innych zwierząt o wadze do 8 kg. Ma specjalne otwory umożliwiające przypięcie transportera pasami bezpieczeństwa w samochodzie.

Gulliver zezwala na komfortowe transportowanie pupila dzięki jednostajnej rączce. Na dodatek ma zaczepy pozwalające przypiąć pasek na ramię (brak w pakiecie). Mocne strony towaru: Metalowe drzwiczki wytwarzany z solidnego, nietoksycznego plastiku jednostajna rączka do przenoszenia Możliwość przypięcia pasami bezpieczeństwa Możliwość założenia paska na ramię nieskomplikowana do utrzymania w czystości System bezpiecznego zamykania Zapewniona nieprzeciętna cyrkulacja powietrza (kratki wentylacyjne) ma dwie klapki: skrytka na akcesoria oraz okienko dające możliwość kontaktu ze zwierzęciem rozmiary: 55 x 36 x 35 cm Udźwig: 8 kg Przykładowe przeznaczenie: kot, terier szkocki, chihuahua, pomeranian, shih tzu, silky terrier.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.