Menu

Żwirek CAT'S BEST ORIGINAL 20 L- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!

Cechy produktu
  • Producent Beaphar 
Opis

 Zbrylający koci żwirek Cat’s Best Original wykorzystuje naturalną siłę uszlachetnionych aktywnych włókien drewnianych, które skutecznie wchłaniają i wiążą wilgoć i zapachy – aż do 7-krotności swej pojemności.

W ten sposób trwale wiązane są zapachy, dlatego też żwirek może pozostawać w kuwecie choćby do 7 tygodni. Zbrylający produkt biodegradowalny w 100% niemal bez pyłu wydajny naturalny, bez chemicznych dodatków.

delikatny dla kocich łapek i nie rysuje parkietu. Cat’s Best Original działa najlepiej, gdy wyjmowane są z niego na bieżąco zwarte odchody, a powstałe po kociej wizycie bryłki usuwane są regularnie do śmieci biologicznych lub spłukiwane w toalecie – najlepiej robić to oryginalną łopatką Cat’s Best, której sito przypasowane jest do wielkości cząstek żwirku.

To oszczędza czas, koszty i gwarantuje Twemu kotu odpowiednią higienę i komfort. Cat’s Best Original jest wytwarzany wyłącznie z odnawialnych minimalistycznców, jest zatem produktem zrównoważonym organicznie i biodegradowalnym.

tworzony z minimalistycznców wtórnych z certyfikatem PEFC – nie ścinamy drzew do produkcji Cat’s Best!...

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.