Menu

Żwirek CAT'S BEST ORIGINAL 40 L- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!

Cechy produktu

  • Producent Beaphar 

Opis

Cat's Best Original to zbrylający się kompostowalny żwirek dla kota, ulegający w 100% biodegradacji. Można go po prostu zlikwidować w toalecie. Cat's Best Original żwirek dla kota jest do 3 razy sprawniejszy w porównaniu do innych żwirków, gdyż wilgoć magazynowana jest w naturalnych roślinnych systemach zbiorczych.

Dlatego żwirek Cat's Best Original jest bardziej ekonomiczny niżeli inne żwirki. Praca przy czyszczeniu kociej toalety została zredukowana do minimum, bo żwirek Cat's Best Original pozostaje dłużej w kociej toalecie, pochłaniając choćby najszczególniej nieprzyjemne kocie zapachy.

mocne strony żwirku Cat's Best Original: Wysoka chłonność zapachów. Pachnie naturalnie – bez nienaturalnych dodatków, integruje wszystkie nieprzyjemne zapachy. W 100 % naturalny, ulegający biodegradacji. Żwirek Cats Best Original ulega biodegradacji, więc można go po prostu wysypać do kosza z odpadami biologicznymi albo usunąć w toalecie (prosimy użyć się do regionalnych przepisów pozbywania się zanieczyszczeń).

produkowany w 100% z włókien roślinnych. Do produkcji żwirku Cat's Best Original stosowane są roślinne włókna pozyskiwane ze ścinanych jodeł i świerków, proces ten służy do utrzymania zdrowych i naturalnych lasów.

3 x bardziej wydajny niż inne żwirki. Wchłaniając wilgoć, zwiększa swą objętość choćby do 700%. Nietrudny w transporcie. Cat's Best Original jest wyprodukowany podobnie jak papier toaletowy z naturalnych włókien roślinnych, dlatego rozpuszcza się w wodzie i żadne jego resztki nie pozostają w rurach.

Należy jednak pamiętać o tym,za każdym razem spłukać wodę w toalecie. Wyjątkowo delikatny dla kocich łapek. Nie przykleja się do łapek i tym samym nie roznosi się po mieszkaniu

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.