Menu

SIDOLUX M TRIGER DO MEBLI LAKIEROWANYCH NA WYSOKI POŁYSK 500ML

Cechy produktu

  • Producent LAKMA 

Opis

Meble lakierowane na wysoki połysk wyglądają wyjątkowo stylowo i atrakcyjnie, ale ich pielęgnacja wymaga optymalnych preparatów. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, Sidolux stworzył wyśmienity preparat do mebli z połyskiem.

Sidolux M triger to progresywna pielęgnacja, dzięki której bez wysiłku nadamy naszym meblom wyśmienity wygląd i zapobiegniemy tworzeniu się nieestetycznych zabrudzeń. Największym wrogiem mebli lakierowanych na wysoki lśnienie jest na pewno kurz.

Dlatego Sidolux M został tak skonstruowany,kreować na meblach antystatyczną powłokę, która broni je przed kurzem, pyłem i innymi zabrudzeniami. Sidolux do mebli działa jeszcze na zabrudzenia spowodowane odciskami rąk, czy na lepkie, kleiste zabrudzenia.

likwiduje smugi i jest bezpieczny dla powierzchni mebli. Czyszczenie mebli na wysoki połysk jeszcze nigdy nie było tak nietrudne i przyjemne. Sidolux M triger do lakierowanych mebli- właściwości:- bezpieczny dla wszystkich lakierowanych powierzchni- działa antystatycznie, zapobiegając osadzaniu się kurzu- czyści meble z odcisków dłoni- eliminuje smugi i zabrudzenia zróżnicowanego pochodzenia- usuwa klej i inne lepkie substancje z mebli- pozostawia delikatny i błogi zapach- doceniany poprzez klientów, ochoczo kupowany, znajduje się na szczycie wielu rankingów preparatów do mebliSidolux M triger jest prosty w użyciu.

starczy spryskać nim czyszczoną powierzchnię z odległości około 10 cm, rozprowadzić przy pomocy delikatnej ściereczki, a potem wytrzeć mebel do sucha.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.