Menu

VOIGT NANO ORANGE VC 241 (5 litrów, 1:200) - nowoczesny zapachowy środek w koncentracie do mycia i pielęgnacji podłóg

Cechy produktu

  • Producent PPUH VOIGT Sp. z o.o. 

Opis

Płyn do mycia płytek, glazury - Czyste i błyszczące kafelki - NANO ORANGE VC 241 marki VOIGT Czym myć płytki, kafelki w łazience? Jaki płyn do mycia podłogi wybrać? Nie szukaj dalej, przeczytaj. By płytki w kuchni albo w łazience, równocześnie te na ścianach jak i te na podłodze, były czyste i lśniące, należy właściwie je pielęgnować, używając adekwatnych środków czystości. W sytuacji płytek kuchennych największym problemem są zabrudzenia powstałe na skutek gotowania, w łazience zaś pojawiają się osady z mydła i zacieki.
produktywna w tym jest chemia profesjonalna, której użytkowanie znacznie upraszcza utrzymanie czystości. Dlatego do mycia płytek polecam NANO ORANGE producenta VOIGT.
Preparat ten to koncentrat, a więc jest wyjątkowo efektywny, perfekcyjnie pasuje do mycia ręcznego jak też do mycia maszynowego (zaleca się stosować roztwór od 0,5 do 1,5 % (od 50 do 150 ml środka na 10 L wody). Mawłaściwości antystatyczne. NANO ORANGE VC241 jest stosowany m.in.:
  • do mycia płytek szkliwionych
  • do mycia gresu polerowanego
  • do mycia płytek ceramicznych
  • do mycia marmuru
  • do mycia granitu polerowanego
  • do mycia PCV
  • do mycia linoleum
  • do mycia powierzchni z materiałów nienaturalnych
Płyn NANO ORANGE zawierający w swym składzie alkohol, prędko odparowuje, przez co nie pozostawia smug i zacieków na mytych powierzchniach, a płytki posiadają delikatny blask. Na dodatek nanotechnologia zapobiega przed ponownym osadzaniem się brudu. W umytym pomieszczeniu pozostawia długofalowy pomarańczowy zapach. NANO ORANGE jako mistrzowski środek czystości sugerowany jest nie tylko do użytku domowego, lecz także tam, gdzie występują posadzki, wymagające bieżącego mycia automatami czyszczącymi albo mycia ręcznego. Opakowanie: 5l, pH: 7/*/9
Płacisz za przesyłkę, w której może zmieścić się do 25 - 30 kg produktów, zapoznaj się z całą ofertą, na pewno wynajdziesz jeszcze coś do domu albo firmy.
Dokumentacja produktowa w zakładce "do pobrania".

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.