Menu

HMS TX05 - 17-35-006 - Kółka gimnastyczne

Cechy produktu
  • Producent HMS 
Opis

Kółka gimnastyczne HMS TX05 to idealny przyrząd do przeprowadzenia produktywnego treningu ogólnorozwojowego. To nie tylko kółko do brzuszków. Podczas ćwiczeń pracują rozmaite partie ciała, dlatego regularny trening zapewni wzmocnienie m.in.

mięśni brzucha, nóg, pleców i ramion. Zauważalnie wzrośnie siła i wydolność organizmu. Wysokiej jakości żeliwo pokryte przeciwpoślizgowym winylem pozwala uzyskać pewny chwyt, co gwarantuje bezpieczeństwo podczas treningu.

w dodatku nad wyraz potężne, szyte grubymi nićmi pasy pozwalają na swobodę ruchów bez obaw o upadek, czy kontuzje. Ich trwałość to aż 200 kg. Kółka do gimnastyki – niepokaźny przyrząd, duże efekty Mimo niepozornych rozmiarów kółko gimnastyczne HMS TX05 o wadze 440 g to świetny pomysł na prosty, a intensywny trening.

Co ważne, niskim nakładem kosztów. Okazuje się, iż nie musimy wydawać znacznych sum pieniędzy na karnet na siłownię czy drogi sprzęt. Wystarczą dwa niewiele znaczące kółka, które pozwalają wykonać setki rozmaitych ćwiczeń na wszystkie partie ciała.

w trakcie treningu dodatkowo doskonalimy koordynację ruchów i zmysł równowagi. Zwiększa to świadomość ciała i pobudza wszystkie mięśnie do pracy. W konsekwencji, przy regularnym realizowaniu zestawów ćwiczeń możemy radować się smukłą i zgrabną sylwetką.

Obręcze gimnastyczne, z którymi możesz ćwiczyć w domu i w plenerze Jesteś kobietą i kochasz fitness? A może miłośnikiem intensywnego treningu? W jednym i drugim przypadku obręcze do gimnastyki HMS będą wyśmienitym rozwiązaniem.

Grube, pewne pasy będące w komplecie z kółkami dają możliwość przeprowadzenie wielu ciekawych treningów, podczas których uruchomisz wszystkie mięśnie ciała, spalisz tkankę tłuszczową i osiągniesz sylwetkę, o jakiej zawsze marzyłaś/eś.

nieduże, funkcjonalne, a do tego stworzone z przeciwpoślizgowego materiału umożliwiają trening równocześnie w środku, jak i w plenerze. Wytrzymały na warunki atmosferyczne komplet kółek HMS sprawi, iż będziesz mógł przeprowadzić trening w ulubionym parku lub przydomowym ogrodzie.

Kółka HMS TX05 – zalety wysokiej jakości, antypoślizgowy materiał, trening na wszystkie partie ciała, trening ogólnorozwojowy, wzmacniający siłę i wydolność organizmu, grube, moce pasy, można ćwiczyć z nimi w domu i plenerze, mały sprzęt fitness, który można zabrać wszędzie, trwałość do 200 kg.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.