Menu

Zestaw taśm do ćwiczeń RXT YELLOW HMS

Cechy produktu
  • Producent HMS 
Opis

RX-T to komplet taśm dzięki którym wykonasz niezliczoną ilość ćwiczeń, wykorzystując jedynie własną masę ciała i siłę grawitacji. Pakiet zawiera taśmy treningowe zakończone uchwytami i metalowym karabińczykiem, uchwyt na drzwi i siatkę.

Uchwyty pokryte są pianką, dzięki temu dłonie nie ślizgają się w trakcie ćwiczeń. RX-T posiadają płynną regulację długości - w szybki sposób dostosować je można do wykonywanego ćwiczenia. W trakcie ćwiczeń z zastosowaniem RX-T walczy się jedynie z siłą grawitacji i wykorzystując ciężar własnego ciała.

Oznacza to równomierny rozwój mięśni i mniejsze obciążenia stawów i kręgosłupa. Na skutek czego rozwijane są: siła, równowaga, sprężystość stawów, a także solidność i ogólna kondycja. Zyskują też: dobra postawa i stabilizacja sylwetki - wszystko dzięki temu, że przy wykorzystaniu taśm RX-T ma miejsce jednoczesna praca wielu grup mięśniowych, w tym mięśni głębokich, które odpowiadają za dobrą postawę i stabilizację sylwetki.

Trening z taśmami RX-T asygnowany jest każdemu, bez względu na poziom wytrenowania. Stopień trudności ćwiczeń z łatwością można kontrolować przez zmianę konta nachylenia ciała względem podłoża. Artykuł jest wspaniałym sposobem na nowoczesny trening.

Model RX-T stworzony jest z wyjątkowo trwałych tworzyw, dzięki którym jego użytkownicy mogą być pewni o swoje bezpieczeństwo i komfort. Cały pakiet waży mniej aniżeli kilogram i mieści się w drobnej torbie dołączonej do zestawu.

przychylny system montażu pozwala cieszyć się swobodą wyboru miejsca treningu, co daje poczucie wolności i zwiększa motywację do ćwiczeń.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.