Menu

Największy Dar - Juan Manuel Cotelo.

Cechy produktu
  • Producent Rafael 
Opis

Jeśli tyle filmów nauczyło nas nienawidzić, to zróbmy taki, który nauczy nas kochać! Mówi się, iż bez przebaczenia, nie ma uzdrowienia. Hiszpański reżyser Juan Manuel Cotelo, twórca kultowego filmu Mary s Land.

Ziemia Maryi zabiera nas w podróż po odkrycie uzdrawiającej siły, płynącej z przebaczenia. Czy ktokolwiek mógłby wyobrazić sobie kolejkę ludzi stojących do spowiedzi w kinie Tak właśnie było po premierze filmu Największy Dar!

Ten film to pełne wzruszenia, prawdziwe historie ludzi z całego świata, którzy zmierzyli się z trudem przebaczenia. Wyjątkowo solidne świadectwa, które wydają się dla nas nie do wyobrażenia, a których bohaterowie to pomiędzy innymi mistrz Francji w boksie, hiszpańska dziennikarka oraz były przywódca grupy terrorystycznej IRA.

Oprócz dawki wzruszenia, ciepłych emocji i humoru to jeszcze film który naprawdę potrafi zmienić życie. Czy w konfrontacji z brutalną przemocą, odejściem małżonki czy z zabójstwem jest możliwe przebaczenie Film ma charakter faublarno- dokumentalny.

Oprócz warstwy dokumentalnej, można zobaczyć jak główny bohater filmu, czyli sam reżyser, w scenerii miasteczka rodem z Dzikiego Zachodu kręci klasyczną historię o walce dobra ze złem.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.