Menu

Fotelik Junior Fix Isofix czarny/szary

Cechy produktu
  • Producent Kinderkraft 
Opis

 Fotelik samochodowy Junior FIX z systemem ISOFIX atrybuty: dedykowany dla dzieci o wadze od 15 do 36 kg (grupa ECE II/III) System ISOFIX duży rozstaw skrzydeł bocznych fotelika 7-poziomowa regulacja zagłówka (zakres 16 cm) 2-stopniowa regulacja oparcia Funkcja Seat Combo - fotelik i podstawka dla starszych dzieci towar testowany i homologowany zgodnie z europejskim regulaminem bezpieczeństwa ECE R 44/04 System ISOFIX - gwarantuje jednostajną pozycję fotelika w samochodzie oraz daje pewność korzystnego montażu.

osiągalne jest także przewożenie dziecka w foteliku zabezpieczonego wyłącznie za pomocą pasa samochodowego - w przypadku modeli samochodów bez systemu mocowania ISOFIX. Prowadnica i wgłębienia - oznaczone na czerwono jednoznacznie wskazują, gdzie powinien przechodzić poprawnie zamontowany pas bezpieczeństwa w samochodzie.

7-stopniowa regulacja zagłówka - pozwala na adekwatne dostosowanie do wzrostu dziecka, chroniąc tym samym głowę przed urazem.Możliwość regulacji jedną ręką w zakresie aż 16 cm (7 stopni ustawienia).

Anatomiczna budowa - zaprojektowana z myślą o starszych dzieciach - powyżej 15 kg. Duże zabezpieczenia boczne - projekt konstrukcji gwarantuje bezpieczeństwo też przy uderzeniach bocznych.

Funkcja Seat Combo - po odłączeniu oparcia fotelik zmienią się w podstawkę samochodową, można go używać aż do 12. Roku życia dziecka. (Pamiętaj,najbardziej bezpiecznym sposobem przewożenia dziecka jest fotelik samochodowy, dlatego zalecamy jak najdłuższe jego stosowanie.) WYGODA wykorzystywanIA Zdejmowana tapicerka - nadaje się do prania w temp.

30 poziomów C. Prowadnica - pozwala na poprawne zapięcie dziecka przy pomocy pasa samochodowego. Odchylenie oparcia - pozwala na rozszerzenie komfortu dziecka podczas drzemki w czasie podróży samochodem. Pokrowiec - wykonany z przewiewnego, oddychającego i jednocześnie odpornego na przetarcia materiału rodzaju linen.

Gwarancja komfortu na lata - dzięki konstrukcji posiadającej znaczne boki jak i siedzisko. Zdejmowana tapicerka - pasuje do prania w temp. 30 poziomów C. PROGRAM BEZPIECZNY FOTELIK Myślimy o tym, co najważniejsze!

Jeśli posiadasz albo zakupiłeś fotelik Kinderkraft - nie zwlekaj ani chwili! Już dzisiaj zarejestruj się na stronie internetowej marki, a otrzymasz bezterminową możliwość zamiany fotelika na nowy w sytuacji kolizji albo wypadku.

SPECYFIKACJA producent: Kinderkraft Model: Junior FIX Grupa wagowa: ECE II / III Dla dzieci o wadze: od 15 kg do 36 kg Materiały: Poliester (splot typu linen) Polietylen (PE) Waga fotelika: 4,2 kg...

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.