Menu

Fotelik samochodowy Sparco F500i EVO (granatowy) + GRATIS

Cechy produktu
  • Producent SPARCO 
Opis

Fotelik samochodowy Sparco F500i EVO — komfort i bezpieczeństwo Jak on momentalnie rośnie! Jaka ona już obfita!? Jak ten czas leci… takie zwroty to codzienność dla rodziców. Zanim się obejrzysz, dziecko stawia pierwsze kroki, a wasze wspólne podróże autem stają się coraz odważniejsze.

Niezależnie jednak od liczby wspólnie przejechanych kilometrów, niezmienny musi pozostać poziom bezpieczeństwa, jaki zapewniasz swojemu dziecku podczas podróży. Zapewne zadajesz sobie pytania, jak wybrać fotelik dla dziecka? Jakie rozwiązanie będzie idealne, gdy dziecko wyrośnie z dotychczasowego fotelika? Jaki model wybrać jako następny fotelik?Odpowiedzią zapewniającą bezpieczeństwo i komfort w trakcie podróży jest fotelik samochodowy Sparco F500i EVO.

Opisywany model posiada homologację ECE R44/04, gwarantującą najwyższe normy bezpieczeństwa. Ponadto inżynierowie pomyśleli o pięciopunktowym systemie spinania pasów i o systemie absorpcji uderzeń bocznych.

Jeżeli znasz historię firmy Sparco, to wiesz,w przypadku kolizji czy dachowania nad Twoim dzieckiem czuwają technologie przetestowane w motosporcie. Sparco F500i EVO to fotelik wytworzony z myślą o najmłodszych pasażerach, którzy aktywnie uczestniczą w podróży.

Po wyprawie na lody w łatwy sposób zdejmiesz i wypierzesz welurowe pokrycie. Jednocześnie inżynierowie zadbali ponadto o Twoją wygodę i czas. Dzięki mocowaniu Isofix w prosty sposób zamontujesz fotelik w aucie.

technicznie o foteliku Sparco F500i EVO Fotelik Sparco F500i EVO został zaprojektowany dla podróżników od dziewiątego miesiąca do szóstego roku życia, których waga mieści się w przedziale od 9 do 25 kilogramów (grupa I II).

Opisywany model wyekwipowany jest w 5-stopniową regulację nachylenia, którą ustawiasz jednym uchwytem. Dzięki temu komfortową pozycję do podróżowania ustawisz nawet dla najistotniej wybrednego malucha. Równocześnie fotelik gwarantuje dostosowywanie wysokości pasów, co ponadto stanowczo wpływa na komfort podróży.

Przytoczmy raz jeszcze cyfrę 5. Właśnie taki, pięciopunktowy, system spinania pasów Holmbergs ma model F500i EVO. Dzięki czemu rozwiązaniu za każdym razem gwarantujesz drobnemu pasażerowi pewną pozycję w trakcie jazdy.Fotelik dla dzieci Sparco F500i EVO to rewelacyjny wybór, ponieważ… …zagwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa w podróży potwierdzony homologacją ECE R44/04.

równocześnie nie rezygnuje przy tym z komfortu i wygody niewielkiego pasażera. Nowoczesny system absorpcji uderzeń bocznych Side Protect™ i miękko wyściełane ścianki boczne to niezawodna ochrona w przypadku kolizji.

Welurowe pokrycie, które w prosty sposób zdemontujesz w celu prania lub czyszczenia, to kolejny argument,mały pasażer w pełni korzystał z podróży i podróżnych przekąsek. Poza prezentowanym tutaj granatowo-czarnym kolorem w naszym sklepie wyszukasz dodatkowo modele Sparco F500i EVO w kolorach szaro-czarnym lub czerwon...

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.