Menu

Fotelik samochodowy Sparco F500i EVO (szary) + GRATIS

Cechy produktu
  • Producent SPARCO 
Opis

Fotelik samochodowy Sparco F500i EVO — bezpieczeństwo na pierwszym miejscu Wraz z pojawieniem w naszym życiu dziecka zmienia się postrzeganie czasu… Przyśpiesza on jakby niepostrzeżenie. Zanim się obejrzysz, dziecko zaczyna stawiać pierwsze kroki, dopiero co kupione ubranka kurczą się każdego dnia, a licznik wspólnie przejechanych kilometrów ciągle pracuje.

Każda wspólna podróż to równocześnie dla Ciebie, jak i dla Twojego dziecka nowe wyzwania i pewność, że stać Was na jeszcze więcej! Jednak pomimo tak wielu zmian jest jedna rzecz, która musi pozostać stała - to poziom bezpieczeństwa, jakie zapewniasz swojemu dziecku podczas podróży.

Stała i równocześnie na najwyższym poziomie! Jak zatem wybrać fotelik dla dziecka? Jaki fotelik będzie znakomity, gdy dziecko wyrośnie z dotychczasowego rozwiązania? Synonimem stałego i najwyższego bezpieczeństwa dla Twojego dziecka w trakcie podróży jest fotelik samochodowy Sparco F500i EVO.

Rozwiązanie, które posiada homologację ECE R44/04 gwarantującą najwyższe normy bezpieczeństwa. Dodatkowo inżynierowie wyposażyli model F500i EVO w pięciopunktowy system spinania pasów, a także system absorpcji uderzeń bocznych.

Jeżeli znasz historię producenta Sparco, to wiesz,w sytuacji kolizji czy dachowania nad Twoim dzieckiem czuwają technologie przetestowane w motosporcie. Sparco F500i EVO to fotelik wytworzony z myślą o najmłodszych pasażerach, którzy aktywnie uczestniczą w podróży.

Jego welurowe, komfortowe pokrycie, łatwo możesz zdemontować, gdy wymaga prania lub czyszczenia. Równocześnie inżynierowie zadbali na dodatek o wygodę, pieniądze i czas rodziców, którzy dzięki mocowaniu ISOFIX w prosty sposób zamontują fotelik w swoim aucie.

Kolejny fotelik samochodowy dla dziecka - czyli technicznie o foteliku Sparco F500i EVO Fotelik samochodowy Sparco F500i EVO został zaprojektowany dla podróżników od dziewiątego miesiąca do szóstego roku życia, których waga posiada się w przedziale od 9 do 25 kilogramów (grupa 1 2).

Inżynierowie Sparco Kids wyposażyli model F500i EVO w 5-stopniową regulację nachylenia, którą możesz ustawić jednym uchwytem. Dzięki temu choćby najbardziej wybredne maluchy znajdą wygodną pozycję do podróżowania.

jednocześnie fotelik gwarantuje dostosowywanie wysokości pasów, co także znacznie zwiększa komfort jazdy. Na zakończenie opisu technologicznego przytoczymy raz jeszcze cyfrę 5. Właśnie taki, pięciopunktowy system zapinania pasów Holmbergs, został zamontowany w modelu F500i EVO.

dzięki czemu rozwiązaniu masz pewność,choćby ruchliwe dziecko nie wyślizgnie się z fotelika podczas podróży. Fotelik dla dzieci Sparco F500i EVO to wspaniały dobór, ponieważ… …gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa w podróży, nie rezygnując przy tym z komfortu i wygody minimalnego pasażera.

postępowy system absorpcji uderzeń bocznych Side Protect™, a także miękko wyściełane ścianki boczne to dodatkowa ochrona w przypadku kolizji. Welurowe, wygodne pokrycie, które...

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.